خانه » آموزش روابط زناشویی در زندگی مشترک » م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه
loading...

م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه

م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه

کیر , م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه

زناشویی :امروز برای شما مطلب کیر , م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه را قرار داده ام. مهمترین نکته در رابطه جنسی زناشویی اندازه آلت نمی باشد بلکه تکنیک هایی مهم است که مرد در رابطه جنسی انجام می دهد.

اندازه و بزرگ کردن آلت مردانه :

اندازه الت تناسلی در اقایان در حالت عادی بین ۶ تا ۱۰ سانتیمتر و در حالت نعوظ بین ۱۲ تا ۱۸ سانتیمتر و بطور متوسط ۱۵ سانتیمتر می باشد. آلت تناسلی از دوره بلوغ رشد خود را آغاز و تا سن حدود ۲۰ سالگی به نهایت رشد خود می رسد و بعد از آن به هیچ وجه امکان بزرگ شدن ندارد.

استفاده از وسایل و تجهیزات مختلف یا داروها و کرمها و پمادهای مختلف تحت عنوان بزرگ کننده به هیچ وجه اندازه الت تناسلی را تغییر نداده و تبلیغاتی که در این زمینه صورت می گیرد به قصد فریب افراد می باشد. اخیرا در ماهواره ها کالایی با عنوان لارجر باکس تبلیغ می شود که هیچ تاثیری در بلند کردن آلت تناسلی نداشته و نخواهد داشت. همچنین کرمهایی که در این زمینه تبلیغ می شود نیز فاقد اثر بوده و هیچ تاثیری در این زمینه نخواهد داشت. حتی برخی از سایتها ورزشهای خاصی را تبلیغ می کنند که باید بگویم الت تناسلی فاقد عضله بوده و ورزش نیز تاثیری بر بلند شدن یا کلفت شدن الت تناسلی ندارد.

نکته ای که باید بگویم اینکه بیش از آنکه اندازه آلت تناسلی در ارضای زن و احساس رضایت مرد از رابطه جنسی نقش داشته باشد رفتار و تکنیکهایی است که مرد در رابطه جنسی به کار می برد.

اندازه مجرای تناسلی در زنان در حالت عادی بین ۶ تا ۸ سانتیمتر و در حالت برانگیختگی بین ۸ تا ۱۰ سانتیمتر می باشد و عمده گیرنده های تحریکی آن در ۳ تا ۴ سانتیمتر ابتدایی ان واقع هستند. حساسترین نقطه مجرا نیز که نقطه جی نامیده می شود در دیواره جلویی مجرا و در فاصله ۳ سانتیمتری از دهانه ورودی قرار دارد لذا یک مرد با الت تناسلی حدود ۱۰ سانتیمتر در حالت نعوظ به راحتی می تواند یک زن را تحریک و به ارگاسم برساند. اگر اصول رابطه جنسی صحیح به درستی رعایت شود و مرحله پیش نوازش به خوبی پشت سر گذاشته شود یک زن به راحتی می تواند به ارگاسم برسد.

لذا اگر در حالت نعوظ اندازه الت تناسلی شان در حد ۱۰ سانتیمتر باشد نباید در این زمینه نگرانی داشته باشند و خیالشان راحت باشد که به راحتی می توانند رابطه را برقرار و شریک جنسی خویش را به ارگاسم برسانند.

م ،اندازه طبیعی الت مردانه وبزرگ کردن آلت مردانه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*