خانه » ورزش ,اخبار فوتبال و حاشیه ورزشی به همراه عکس ورزشکاران » احتمال پیوستن سردار آزمون به تیم اسپارتاک مسکو
loading...

احتمال پیوستن سردار آزمون به تیم اسپارتاک مسکو

احتمال پیوستن سردار آزمون به تیم اسپارتاک مسکو

احتمال پیوستن سردار آزمون به تیم اسپارتاک مسکو

اخبار ورزشی :در ادامه مطالب بخش اخبار فوتبال ,ورزش و حاشیه ورزشی این بار خبرهایی از احتمال پیوستن سردار آزمون به تیم اسپارتاک مسکو منتشر شده است. در روزهای آینده باید منتظر خبرهایی از آزمون باشیم.

به گزارش میهن گرام :در پی استعفای غیر منتظره قربان بردی اف از هدایت روستوف آن هم بعد از رساندن این تیم به مرحله پایانی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا همه رسانه ها از حضور این مربی در نیمکت اسپارتاک مسکو خبر داده و نوشتند بردی اف با خود دو تن از شاگردان محبوبش یعنی سردار آزمون و باستوس به تیم جدیدش خواهد برد.

در پی این شایعات رسانه های معتبر روس از ارائه پیشنهاد وسوسه کننده ۸٫۵ میلیون یورویی اسپارتاک به روستوف برای خرید این دو مهره خبر دادند تا سردار آزمون به سوژه اصلی رسانه های خبری روسیه در این روزها تبدیل شود.

سایت sovsport در آخرین گمانه زنی های بازار تابستانی لیگ روسیه از سردار آزمون به عنوان مهمترین بازیکن حال حاضر نام برد و نوشت:«مهاجم ایرانی روستوف با درخشش در اروپا بار دیگر در صدر فهرست خرید باشگاه اسپارتاک قرار گرفته به خصوص حالا که بردی اف هم هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. فروش سردار که به تازگی از دعوا با باشگاه روبین کازان سربلند بیرون آمده بود می تواند بسیاری از مشکلات مالی باشگاه روستوف را سرو سامان دهد و همین نکته جدایی او را محتمل تر از همیشه می کند».

ورزشی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*