خانه » داعش » اخبار داعش » اعدام هولناک داعش برای عناصر فراری خود
loading...

اعدام هولناک داعش برای عناصر فراری خود

اعدام هولناک داعش برای عناصر فراری خود

اعدام هولناک داعش برای عناصر فراری خود

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش از روش جدیدی برای اعدام های خود رونمایی کرد. همانطور که میدانید داعش به شکل های مختلفی دست به جنایت می زند.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش این روش را برای عناصر خود که از میدان جنگ در موصل در شمال عراق فرار می کنند، به کار می برد. براساس این روش، داعش عناصر فراری خود از میدان جنگ را داخل یک خودرو قرار داده و تمام منافذ آن را می بندد و سپس آن را با گاز پر می کند تا دچار مرگ تدریجی شوند.

روزنامه آمریکایی “هرالد تریبیون” در این باره نوشت: داعش دست و پای افراد فراری خود را می بندد و سپس آنها را داخل اتومبیل می اندازد و تمام راه های ورود و خروج هوا را می بندد و سپس با پمپاژ گاز سمی به داخل اتومبیل، آنها را رها می کند تا آرام آرام بمیرند.

در همین حال، روزنامه “دیلی میل” چاپ لندن نوشت: این خبر پس از آن منتشر شد که یک گور دسته جمعی با ۲۰۰ جسد که همگی متعلق به عناصر داعش بودند، کشف شد. این عناصر داعش در درگیری در استان الانبار عراق کشته شده بودند.

شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق حدود دو میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر بزرگترین و اصلی ترین پایگاه گروه تروریستی داعش در عراق است و “ابوبکر البغدادی” سرکرده این گروه تروریستی در همین شهر، تأسیس به اصطلاح خلافت خود بر مساحت گسترده ای از خاک عراق و سوریه را اعلام کرد.

ارتش عراق در حال آماده سازی خود برای آزادسازی شهر موصل است. “هشام الهاشمی” از مسئولان بلندپایه امنیتی عراقق اعلام کرده است که عملیات آزادسازی موصل در اواخر سپتامبر (اوایل مهرماه سال جاری) آغاز می شود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*