خانه » داعش » اخبار داعش » داعش تسلیحات آمریکا را به غنیمت گرفت
loading...

داعش تسلیحات آمریکا را به غنیمت گرفت

داعش تسلیحات آمریکا را به غنیمت گرفت

داعش تسلیحات آمریکا را به غنیمت گرفت

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش توانست در کشور افغانستان حضور یابد و دست به جنایاتی نیز در این کشور بزند. اکنون عناصر داعش تصاویری از به غنیمت گرفتن تسلیحات آمریکا منتشر کرده اند.

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعش اعلام کردند، سلاح های آمریکایی را در افغانستان به غنیمت گرفته اند.

خبرگزاری رویترز (reuters) با اعلام این خبر نوشت: شبه نظامیان وابسته به داعش، تصاویری را منتشر ساخته اند که ادعا شده سلاح ها و تجهیزات متعلق به سربازان آمریکایی را نشان می دهد؛ تسلیحاتی که توسط این گروه در شرق افغانستان به غنیمت گرفته شده است.

این تصاویر، یک موشک انداز قابل حمل آمریکایی را در کنار بی سیم، نارنجک اندازها و دیگر وسایلی نشان می دهند که معمولا توسط نظامیان افغان استفاده نمی شوند.

بر اساس این گزارش، در این تصاویر همچنین  کارت شناسایی یک سرباز ارتش آمریکا به نام “رایان لارسون” دیده می شود.

رویترز افزود: فرماندهی ارتش آمریکا در کابل هرگونه اسیر شدن سرباز خود را تکذیب و اعلام کرده، رایان لارسون در محل خدمت خود در واحد نظامی اش مشغول انجام وظیفه است.

آمریکا در عین حال از دست دادن تعدادی سلاح را تایید کرده و می گوید کارت شناسایی لارسون و تسلیحات به نمایش گذاشته طی عملیاتی مشترک با ارتش افغانستان جا گذاشته شده است.

داعش

یک نظر

  1. علی سرباز گمنام امام زمان {ع}

    منتظر قیام مهدی باشید مهدی و یارانش جنگ اصلی با داعش را تمام خواهند کرد و قبر وهاب و طرف داران الکی اش توسط موشک به کره ماه فرستاده خواهد شد. امام زمان اتنقام خون های بی گناه را خواهد گرفت شک نکنید. سلام بر مهدی و یاران باوفایش که دل به پول و مقام و لذت و شهوت دنیا ندارند و سلام بر مسیح که پیروانش را به کمک مهدی و یارانش خواهند فرستاد . و مرگ بر شهوت پرستان دنیا و مقام پرستان دنیای فانی و پول پرستان دنیای امروز که به خاطر چند دلار بی گناهی را نابود می کنند فردای قیامت جواب خدا را چی خواهید داد. وای از ان روزی که در پس آن بود فردای

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*