خانه » داعش » اخبار داعش » حمله داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی
loading...

حمله داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی

حمله داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی

حمله داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی

اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد و این بار خبرهایی از حمله داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی منتشر شده است. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :گروه تروریستی تکفیری داعش به اتوبوس های حامل آورگان عراقی شهر تکریت، در خارج از این شهر یورش بُردند.

به گفته مقامات عراقی در این حمله تروریستی، ۲۰ تن از عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش حضور داشتند و تاکنون هیچ گزارشی از تعداد تلفات این حمله مخابره نشده است.

مدیر کل شرکت دولتی مسافربری و نماینده شرکت های حمل و نقل با انتشار بیانیه ای در این باره که در رسانه های عراق منتشر شد، اظهار داشت: هفت اتوبوس متعلق به این شرکت هدف حمله ۲۰ تن از عناصر داعشی قرار گرفتند.

«عبدالله لَیبی» در ادامه خاطرنشان کرد: این حمله زمانی به وقوع پیوست که اتوبوس ها شرکت دولتی مسافربری، مسافران خود را که همه از آوارگان شهر تکریت بودند، از این شهر خارج می ساختند.

وی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه هیچ خسارتی جز شکستن شیشه های اتوبوس ها مخابره نشده است و هیچ یک از رانندگان و مسافران نیز آسیب ندیده اند.

شایان ذکر است به گفته مسئول هماهنگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در عراق و نیز استاندار صلاح الدین، موج مهاجرت شهروندان عراقی از تکریت افزایش یافته و این مشکل ممکن است به فاجعه ای انسانی و غیرقابل حل تبدیل شود، از این رو باید با کمک های بشردوستانه بیشتر، مانع از بروز چنین مشکلی شد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*