خانه » داعش » اخبار داعش » جنایت مزدوران داعشی رژیم سعودی با اعدام معلم ریاضی +عکس (+۱۸)
loading...

جنایت مزدوران داعشی رژیم سعودی با اعدام معلم ریاضی +عکس (+۱۸)

جنایت مزدوران داعشی رژیم سعودی با اعدام معلم ریاضی

جنایت مزدوران داعشی رژیم سعودی با اعدام معلم ریاضی

اخبار داعش :جنایات مزدوران سعودی داعش همچنان ادامه دارد و به کشتار مردم بی گناه ادامه می دهند. اکنون خبرهایی از جنایت مزدوران داعشی رژیم سعودی با اعدام معلم ریاضی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :مزدوران رژیم سعودی روز گذشته با حمله به روستای الصراری در استان تعز جنایات هولناکی را مرتکب شدند.

تکفیری‌ها در این حمله با آتش زدن مسجد “شیخ جمال الدین” و تخریب آن، مزار «شیخ جمال الدین» از شخصیت های صوفی تعز را که در مسجد قرار داشت، نبش کردند و استخوان های او را سوزاندند.

آنان همچنین ده‌ها عضو خاندان‌های آل الجنید و آل السروری را ربودند.

طبق اخبار منتشر شده تروریست‌های تکفیری، ۲۰ نفر از اهالی این روستا را به شهادت رساندند.

یکی از شهدای این جنایت هولناک «عبد الرحمن محمد الجنید» معلم ریاضی در روستای الصراری تعز بود که تروریست‌ها وی را با طناب به دار آویختند.

کمیته آتش بس استان تعز روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای مزدوران عربستان را مسئول جنایت علیه اهالی منطقه دانست و اعلام کرد که آنان ۴۹ نفر، از جمله شماری زن و کودک، را ربوده و به مکانی نامعلوم انتقال دادند.

«شیخ عدنان الجنید» از شیوخ صوفی تعز یمن با انتشار پیامی به تشریح جنایات مزدوران آل سعود در روستای “الصراری” پرداخت و گفت مزدوران آل سعود چارپایان و حتی گاوها را سر بریدند، تمام خانه‌ها را آتش زدند و مردان روستا حتی مجروحین را با خود بردند که از جمله آنان خانواده عمویم و دامادم علامه “محمد عبدالعزیز الجنید” بود».

وی با داعشی نامیدن مزدوران آل سعود افزود: آنان تمام خانه های آل الجنید در روستاهای مجاور الصراری را آتش زدند و کودکان و مردان را به اسارت در آوردند.

شیخ عدنان با اشاره به شهادت ده ها نفر از ذریه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و آتش زدن خانه های آنان، این اقدام بسیار ددمنشانه را محکوم کرد.

جنش انصار الله یمن نیز در واکنش به جنایت وحشیانه مزدوران سعودی در الصراری آن را لکه ننگی دانست که به فهرست جرائم ضد بشری عربستان در یمن اضافه خواهد شد.

انصار الله همچنین از سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری خواست به مسئولیت‌های خود در قبال اقدامات مجرمانه عربستان واکنش نشان دهد.

در همین راستا «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصار الله اعلام کرد حمله به روستایی که ساکنان آن‌ با عملیات عربستان در یمن مخالف‌است نشان می‌دهد که نیت اصلی عربستان از این حملات چیست.

وی گفت حمله به زنان و کودکان در روستاها و شهرهای یمنی استفاده از روش داعش و القاعده است؛ این جنایت شبیه به جنایتی است که علیه اخیرا یک خاندان یمنی اجرا شده بود و نشان دهنده از بین رفتن اخلاق در میان ائتلاف عربی-سعودی است.

داعش

2 نظر ها

  1. سلام در صورت تمایل به فروش سایت میهن گرام
    قیمت مد نظر و تعداد آمار بازدید سایت رو برام ارسال کنید
    متشکرم

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*