خانه » داعش » اخبار داعش » زنده سوزاندن یک خانواده از جمله یک دختر بچه توسط داعش
loading...

زنده سوزاندن یک خانواده از جمله یک دختر بچه توسط داعش

زنده سوزاندن یک خانواده از جمله یک دختر بچه توسط داعش

زنده سوزاندن یک خانواده از جمله یک دختر بچه توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت هولناک دیگری زد و این بار داعش یک خانواده از جمله یک دختر بچه را زنده سوزاند. داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم انجام می دهد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یک منبع اطلاعاتی – امنیتی در استان کرکوک عراق از جنایت دیگری توسط داعش پرده برداشت.

این منبع امنیتی اعلام کرد: گروه تروریستی تکفیری داعش، سه عضو یک خانواده عراقی از جمله دختر بچه خردسال این خانواده را به اتهام تلاش برای فرار از مناطق تحت اشغال خود در مناطق جنوب غربی این استان، به صورت زنده در آتش سوزاند.

منبع اطلاعاتی – امنیتی مذکور در مورد جزئیات این اقدام هولناک داعش اظهار داشت: این خانواده عراقی در حالیکه تلاش داشتند از چنگ داعش در روستای رشاد، در ۳۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک فرار کنند، و در حالیکه با پای پیاده به سمت روستای العالم در استان صلاح الدین در حرکت بودند، توسط عناصر داعش شناسایی و دستگیر شدند.

در ادامه این اظهارات آمده است: پدر، مادر و دختر بچه ۲ ساله این خانواده عراقی عصر روز یکشنبه به اتهام تلاش برای فرار از مناطق تحت کنترل داعش، زنده زنده در آتش سوزانده شدند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، همچنین تاکید کرد: گروه تروریستی تکفیری داعش گشت هایی را سازماندهی کرده است که وظیفه بازگرداندن خانواده های فراری از مناطق تحت اشغال خود را دارند.

شایان ذکر است گروه تروریستی داعش در طول ۲ سالی که مناطقی از عراق را به اشغال خود درآورده است، به بهانه های مختلف، جنایات متعددی را مرتکب شده است و در این جنایات از شیوه های وحشیانه ای بهره برده است که سوزاندن شهروندان عراقی به صورت زنده، یکی از هولناک ترین این شیوه ها محسوب می شود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*