خانه » داعش » اخبار داعش » نابودی هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس
loading...

نابودی هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس

نابودی هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس

نابودی هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در تلاش برای نفوذ به کشورهای مختلف می باشد تا جنایات خود را کسترش دهد. اکنون خبرهایی از نابودی هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :وزارت کشور تونس امروز سه شنبه ۲۲ تیرماه با صدور بیانیه ای از کشف و انهدام یک هسته مخفی جریان های تکفیری در این کشور خبر داد.

نیروهای امنیتی تونس توانستند که در جریان انهدام این هسته تکفیری، هفت تروریست تونسی را در منطقه “المروج” در حومه شهر تونس پایتخت این کشور بازداشت کنند.

عناصر این هسته تکفیری به بیعت با داعش اعتراف کردند و قصد داشتند که با سفر به عراق و سوریه به این گروه تروریستی بپیوندند.

عناصر هسته تکفیری گروه داعش پیش از هر گونه اقدامی توسط نیروهای امنیتی تونس بازداشت شدند و آنها اکنون برای تحقیق و بررسی بیشتر در زندان به سر می برند.

طی سال های اخیر هزاران تن از جوانان تونسی با سفر به عراق و سوریه به عضویت گروه های تروریستی مختلف به خصوص داعش درآمدند که تاکنون صدها تن از آنها به هلاکت رسیدند.

در یکی دو سال اخیر مناطق مختلف تونس به خصوص منطقه “بن قردان” شاهد عملیات های گروه های تروریستی به خصوص داعش بوده است که در این عملیات ها، صدها تن از نظامیان تونسی کشته و مجروح شدند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*