خانه » داعش » اخبار داعش » ذبح هولناک چند فوتبالیست به دست داعش +عکس (+۱۸)
loading...

ذبح هولناک چند فوتبالیست به دست داعش +عکس (+۱۸)

ذبح هولناک چند فوتبالیست به دست داعش +عکس

ذبح هولناک چند فوتبالیست به دست داعش +عکس

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک دیگری زد و به طرح وحشتناکی چند فوتبالیست را ذبح کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :دیده‌بان حقوق بشر سوریه از اعدام ۵ نفر از جمله چند فوتبالیست به دست گروه تروریستی داعش در شهر الرقه سوریه خبر داد.

دیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ۵ نفر از جمله چند فوتبالیست به دست داعش در شهر الرقه در شرق سوریه، پایگاه اصلی این گروه نزدیک مرزهای عراق اعدام شدند که امروز دیده بان حقوق بشر سوریه آن را تأیید کرد.

این مرکز اعلام کرد، فعالان این مرکز از اعدام ۵ مرد جوان در مرکز شهر الرقه در ۲۴ ساعت گذشته به دست داعش مطلع شدند که دو نفرشان برادر و برخی هم بازیکنان باشگاه ورزشی الشباب بودند.

بر اساس این گزارش، داعش چهار نفر از این افراد را به اتهام جاسوسی برای کُردهای کافر و یک نفر را به اتهام ارتداد اعدام کرد.

داعش پس از پوشاندن لباس نارنجی بر تن این افراد، سرشان را از بدنشان جدا کرد.

منابع محلی به دیده‌بان حقوق بشر گفتند، گروه تکفیری داعش این پنج نفر را که پیش‌تر بازداشت کرده بود دیروز در شهر الرقه اعدام کرد.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

فوتبالیست

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح فوتبالیست

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

جنایات داعش

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح داعش

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح

داعش

یک نظر

  1. ای داعش لعنت خدا بر تو باد// فرمانده های داعش و اعضای داعش و طرفدارهای داعش،شماها فقط حیوان هستید و خون سگ و خوک تو رگهاتون هست..من فقط یک جمله بگم،من یک جوان ایرانی هستم،ای داعش کثیف و لجن بخداوندی خدا قسم به مولایم علی قسم،اگر رهبر عزیزم سید علی خامنه ای دستور جهاد دهد و یک اشاره کوچولو دهد،نسل شماها را از روی کره زمین از بین میبریم و محو میکنیم//داعش فراموش نکنی لحظه ای حتی یک ثانیه اسم کشورم ایران رو به اون ذهن و خیال کثیفت بیاری چون اونوقت اون مغز کثیفت رو متلاشی میکنم و جلوی خوک های کثیف میدم بخورن و جسد نجست رو به زور میدم اربابات و نوکرات بخورن// این اقدام در صورت این بود که فقط جرات داشته باشی نام ایران به ذهنت بیاری//خب دیگه میدونی اقدام بعدی درباره اینه که بخوای با زبون کثیفت و نجست نام کشور عزیزم رو به زبون بیاری چیه؟خودت باید بدونی اونوقت حاظریم چه بلایی به سرت بیاریم وقتی ایسم کشورم رو به خیال آوردی اون کار که گفتم باهات میکیم دیگه باید حساب این را بکنی که اگه اسم کشورم رو به زبون کثیفت آوردی چیکارت میکنیم،فقط یک کلمه بگم کاری میکنیم که مادرانتون از زاییده شدن شما پشیمون بشن//خب وای به حال روزی که هک رهبر عزیز و نفسم و دردش تو سشرم ازتون دلخور بشه و بهمون دستور جهاد و مبارزه بده،وای وای وای وای وای وای وای ای داعشی ها بی شرف و بی ذات و از خوک کثیف تر///

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*