خانه » داعش » اخبار داعش » زن عضو داعش که دختران و زنان را فریب می دهد
loading...

زن عضو داعش که دختران و زنان را فریب می دهد

زن عضو داعش که دختران و زنان را فریب می دهد

زن عضو داعش که دختران و زنان را فریب می دهد

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش تاکنون توانسته تعداد زیادی را از جمله زنان و دختران را با تبلیغ به خود جذب کند. اکنون گزارشی از زن عضو داعش که دختران و زنان را فریب می دهد منتشر شده است که در ادامه میتوانید بخوانید.

به گزارش میهن گرام :روزنامه “میل آن ساندی” در گزارشی نوشت، این زن جوان انگلیسی که “ام مثنی البریطانیه” نام دارد از اهالی لندن است، و از شبکه‌های اجتماعی برای به دام انداختن دختران و زنان جوان استفاده می‌کند، تا با عناصر این گروه در سوریه ازدواج کنند.

نام اصلی این زن جوان انگلیسی “توبه گندال” است.

این زن ۲۲ ساله، که دختر یک سرمایه دار انگلیسی است قبلا زندگی کاملا عادی در لندن داشت، اما ناگهان تصاویری از او با برقع و کلاشینکوف در اینترنت منتشر شد.
به نوشتۀ این روزنامه، این زن انگلیسی تأثیر بسیار فراوانی در جذب برخی دختران و زنان انگلیسی داشته است، و هنوز از سرنوشت او خبری در دست نیست.

میل آن ساندی خاطرنشان کرد که دست این زن انگلیسی هنگامی رو شد که در حال تلاش جهت فریب یک دختر برای سفر به سوریه و پیوستن به داعش بود؛ اما آن دختر نوجوان در واقع یک خبرنگار مخفی بود که ماجرا را به سازمان اطلاعات انگلیس اطلاع داد.

داعش ساخته و پرداخته سرويسهاي اطلاعاتي و جاسوسي آمريكايي و اسرائيلي است و تفكرات آن برخاسته از وهابيت است؛ “ابوبكر بغدادي” سركرده اصلي گروه تروريستي داعش در دوران حضور اشغالگران آمريكايي در عراق، در زندان بوكا در اختيار آمريكايي ها بود. با ايجاد اين گروه شمار قابل توجهي از افراطي‌ها از كشورهاي مختلف حتي آمريكا و كشورهاي اروپايي، در سايه سكوت مقامات آن كشورها و با همكاري سرويسهاي اطلاعاتي غربي و همپيمانان آنها در منطقه به راحتي توانستند به اين گروه تروريستي ملحق شوند. اما اكنون بازگشت اين تروريستها به يكي از بزرگترين مشكلات كشورهاي غربي تبديل شده است.

داعش

یک نظر

  1. ای داعش لعنت خدا بر تو باد// فرمانده های داعش و اعضای داعش و طرفدارهای داعش،شماها فقط حیوان هستید و خون سگ و خوک تو رگهاتون هست..من فقط یک جمله بگم،من یک جوان ایرانی هستم،ای داعش کثیف و لجن بخداوندی خدا قسم به مولایم علی قسم،اگر رهبر عزیزم سید علی خامنه ای دستور جهاد دهد و یک اشاره کوچولو دهد،نسل شماها را از روی کره زمین از بین میبریم و محو میکنیم//داعش فراموش نکنی لحظه ای حتی یک ثانیه اسم کشورم ایران رو به اون ذهن و خیال کثیفت بیاری چون اونوقت اون مغز کثیفت رو متلاشی میکنم و جلوی خوک های کثیف میدم بخورن و جسد نجست رو به زور میدم اربابات و نوکرات بخورن// این اقدام در صورت این بود که فقط جرات داشته باشی نام ایران به ذهنت بیاری//خب دیگه میدونی اقدام بعدی درباره اینه که بخوای با زبون کثیفت و نجست نام کشور عزیزم رو به زبون بیاری چیه؟خودت باید بدونی اونوقت حاظریم چه بلایی به سرت بیاریم وقتی ایسم کشورم رو به خیال آوردی اون کار که گفتم باهات میکیم دیگه باید حساب این را بکنی که اگه اسم کشورم رو به زبون کثیفت آوردی چیکارت میکنیم،فقط یک کلمه بگم کاری میکنیم که مادرانتون از زاییده شدن شما پشیمون بشن//خب وای به حال روزی که هک رهبر عزیز و نفسم و دردش تو سشرم ازتون دلخور بشه و بهمون دستور جهاد و مبارزه بده،وای وای وای وای وای وای وای ای داعشی ها بی شرف و بی ذات و از خوک کثیف تر///

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*