خانه » داعش » اخبار داعش » به هلاکت رسیدن قصاب ایرانی عضو داعش !
loading...

به هلاکت رسیدن قصاب ایرانی عضو داعش !

به هلاکت رسیدن قصاب ایرانی عضو داعش

به هلاکت رسیدن قصاب ایرانی عضو داعش

اخبار داعش :یکی دیگر از اعضا مهم داعش به هلاکت رسید عضوی که قبلا شایعه شده بود یک ایرانی است. در ماه های اخیر تعداد زیادی از اعضا داعش به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام :در حالی که چند ماه قبل برخی از رسانه های داخلی با منتشر کردن خبری جعلی مدعی شده بودند تروریست داعشی که سه عضو پیشمرگه کردستان را ذبح کرد ایرانی و از اهالی استان کردستان بوده است. این ادعا در حالی توسط برخی رسانه های داخلی صورت گرفته بود بود که داعش این تروریست را “ابو عائشه الکردی” و از اهالی کردستان عراق معرفی کرده بودند. صبح امروز رسانه های عراقی در خبری اعلام کردند ابو عائشه در حمله هوایی جنگنده های ارتش عراق به جنوب موصل به هلاکت رسیده است.

داعش

2 نظر ها

  1. ای داعش لعنت خدا بر تو باد// فرمانده های داعش و اعضای داعش و طرفدارهای داعش،شماها فقط حیوان هستید و خون سگ و خوک تو رگهاتون هست..من فقط یک جمله بگم،من یک جوان ایرانی هستم،ای داعش کثیف و لجن بخداوندی خدا قسم به مولایم علی قسم،اگر رهبر عزیزم سید علی خامنه ای دستور جهاد دهد و یک اشاره کوچولو دهد،نسل شماها را از روی کره زمین از بین میبریم و محو میکنیم//داعش فراموش نکنی لحظه ای حتی یک ثانیه اسم کشورم ایران رو به اون ذهن و خیال کثیفت بیاری چون اونوقت اون مغز کثیفت رو متلاشی میکنم و جلوی خوک های کثیف میدم بخورن و جسد نجست رو به زور میدم اربابات و نوکرات بخورن// این اقدام در صورت این بود که فقط جرات داشته باشی نام ایران به ذهنت بیاری//خب دیگه میدونی اقدام بعدی درباره اینه که بخوای با زبون کثیفت و نجست نام کشور عزیزم رو به زبون بیاری چیه؟خودت باید بدونی اونوقت حاظریم چه بلایی به سرت بیاریم وقتی ایسم کشورم رو به خیال آوردی اون کار که گفتم باهات میکیم دیگه باید حساب این را بکنی که اگه اسم کشورم رو به زبون کثیفت آوردی چیکارت میکنیم،فقط یک کلمه بگم کاری میکنیم که مادرانتون از زاییده شدن شما پشیمون بشن//خب وای به حال روزی که هک رهبر عزیز و نفسم و دردش تو سشرم ازتون دلخور بشه و بهمون دستور جهاد و مبارزه بده،وای وای وای وای وای وای وای ای داعشی ها بی شرف و بی ذات و از خوک کثیف تر///

  2. درود به همه سربازان گمنام به امید نابودی داعش و داعشی سپاس از رهبر معظم انقلاب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*