خانه » داعش » اخبار داعش » ذبح وحشیانه ۵ نفر توسط داعش و فرو کردن سر آنها در نیزه +عکس (+۱۸)
loading...

ذبح وحشیانه ۵ نفر توسط داعش و فرو کردن سر آنها در نیزه +عکس (+۱۸)

ذبح وحشیانه ۵ نفر توسط داعش و فرو کردن سر آنها در نیزه

ذبح وحشیانه 5 نفر توسط داعش و فرو کردن سر آنها در نیزه

اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی داعش همچنان ادامه دارد و این بار این گروه تروریستی دست به جنایت هولناکی زد و  ۵ نفر را به طرز وحشیانه ای ذبح و سر آنها را در نیزه فرو کردند.

به گزارش میهن گرام :به نقل از وبسایت هِوی، گروه تروریستی داعش به تازگی فیلمی منتشر کرده است که در آن تروریستهای این گروه ۵ نفر را به بهانه جاسوسی در “ولایت فرات” در عراق اعدام می کنند. این فیلم به نام “داستان کشتار” روز گذشته در شبکه های گروه تروریستی داعش منتشر شد.

در این فیلم عناصر داعش از ۵ جاسوس مَرد خواستند در مقابل دوربین به جرم خود اعتراف کنند. گفته می شود این افراد عضو معارضان سوریه هستند که با حمایت آمریکا به مقابله با گروه تروریستی داعش می پردازند. بنابر اعلام مؤسسه “تامسون رویترز،” این گروه از نیروهای سوریه که ۱۸ ماه پیش تشکیل شد، روز گذشته حمله ای در یکی از شهرهای تحت کنترل گروه تروریستی داعش نزدیک مرز عراق انجام داد. این فیلم نیز اندکی پس از حمله منتشر شد.

عناصر گروه تروریستی داعش پس از آنکه این ۵ نفر را مجبور کردند به جرم خود اعتراف کنند، آنها را به طرز وحشیانه ای گردن زدند و سر جدا شده از بدن آنها را داخل نیزه هایی فرو کردند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

جنایات داعش

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح داعش

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*