خانه » داعش » اخبار داعش » تانک ها و موشک های پیشرفته النصره از کجا می آید ؟
loading...

تانک ها و موشک های پیشرفته النصره از کجا می آید ؟

تانک ها و موشک های پیشرفته النصره از کجا می آید

تانک ها و موشک های پیشرفته النصره از کجا می آید

اخبار داعش :همچنان حمایت ها از گروه های تروریستی همچون داعش و النصره ادامه دارد و این گروه های به سلاح های پشرفته مجهز شده اند تا جنایات خود را افزایش دهند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا : گروه تروریستی جبهة النصره در سه ماهی که از آغاز آتش بس در سوریه گذشته است، یکصد موشک ضد تانک و هواپیما و تعداد نا مشخصی تانک دریافت کرده است.

این اطلاعات که از سوی یک منبع دیپلماتیک نزدیک به جلسات گروه بین المللی نظارت بر آتش بس سوریه در اختیار شبکۀ “راشا تودی” قرار گرفته، از سوی منابع روس تأیید شده است.

این منبع دیپلمایتک اعلام کرده است که آلکساندر زورین، نمایندۀ روسیه در جلسات، اطلاعات شفافی به این گروه بین المللی ارائه کرده است که نشان می دهد گروه تروریستی جبهة النصره به تانک ها و موشک های ضد زره پیشرفته و صد موشک ضد هواپیما دست یافته است.

نماینده روسیه افزود که جبهة النصره منتظر چراغ سبز ترکیه برای استفاده از این تسلیحات است.

این منبع اضافه کرد که زورین درخواست سازمان ملل برای توقف حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه های ترروریستی را یاد آور شده و تأکید کرده است که ترکیه به درخواست ها و تصمیمات بین المللی در این باره توجهی ندارد.

یک منبع روسی حاضر در ژنو نیز در گفتگو با “راشا تودی” گفت که این تسلیحات پیشرفته وارد مناطق شمالی سوریه شده است.

روسیه تا کنون بارها ترکیه را به حمایت از گروه های تروریستی در سوریه، به ویژه تروریست های تکفیری داعش و جبهة النصره، متهم کرده و اسنادی در این باره منتشر کرده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*