خانه » داعش » اخبار داعش » شهادت مادر و نوزادش در آغوش هم با حمله تکفیری ها +عکس
loading...

شهادت مادر و نوزادش در آغوش هم با حمله تکفیری ها +عکس

شهادت مادر و نوزادش در آغوش هم با حمله تکفیری ها +عکس

شهادت مادر و نوزادش در آغوش هم با حمله تکفیری ها +عکس

اخبار داعش :گروه های تروریستی تکفیری همچون داعش و سایر تکفیری ها تاکنون جنایات زیاد و بی رحمانه ای انجام داده اند. این بار تکفیری ها باعث شهادت یک مادر و نوزادش شدند.

به گزارش میهن گرام :روریست‌های تکفیری در ماه مبارک رمضان نیز به حملات خود علیه شیعیان محاصره شده فوعه و کفریا که از غذا و دارو محروم هستند، ادامه دادند.

حملات خمپاره‌ای به شهروندان بی دفاع الفوعه و کفریا نه تنها متوقف نشده بلکه افزایش یافته و ترروریست‌ها روزانه ده‌ها خمپاره به سوی مناطق مسکونی شلیک می‌کنند.

در جدیدترین حمله تروریست‌های تکفیری که از سمت شهرک بنش در جنوب شهرک فوعه صورت گرفت یک مادر و نوزاد در شهرک فوعه به شهادت رسیدند.

در تصویر منتشر شده مادر درحالی‌که نوزاد خود را در آغوش گرفته در زیر آوار ناشی از اصابت خمپاره به منزلشان دفن شده و هر دو به شهادت رسیده‌اند.

انتشار این تصویر غم‌انگیز در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی در بین کاربران داشته است.

فوعه و کفریا به ویرانه تبدیل شده‌اند و دیگر امکان زندگی در سطح شهر وجود ندارد. بر اثر حملات خمپاره‌ای تروریست‌ها، تمام مناطق مسکونی و ساختمان‌های شهرک‌ها از ۴۰ تا ۱۰۰ درصد نابود شده‌اند.

علاوه بر حملات خمپاره‌ای و موشکی، تک تیراندازان، شهروندان را هدف قرار می دهند.

شهرک‌های محاصره شده فوعه و کفریا با فاجعه انسانی روبروست و مردم هر لحظه با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند و هیچ نهادی به فریادهای امداد خواهانه ما توجهی نمی‌کند.

شهادت نوزاد

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*