خانه » داعش » اخبار داعش » کودکان جهاد نکاحی نسل آینده تروریست ها
loading...

کودکان جهاد نکاحی نسل آینده تروریست ها

کودکان جهاد نکاحی نسل آینده تروریست ها

کودکان جهاد نکاحی نسل آینده تروریست ها

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه های تروریستی از جمله داعش در حال ایجاد نسل آینده خود می باشند و حتی گروه تروریستی داعش کودکانی را به روش خود تربیت کرده و در برخی از جنایات خود از آنان استفاده می کند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم :فعالان مرتبط به پرونده حقوق بشر در عراق از سرنوشت صدها کودکی که حاصل ازدواج اجباری زنان عراقی با تروریستهای “داعش” هستند و نیز کودکانی که حاصل “جهاد نکاح” هستند، ابراز نگرانی کردند.

فعالان حقوق بشر معتقدند این عده از کودکان که هیچ گونه شناسنامه و اوراق هویتی رسمی ندارند، نسل بعدی تروریستها را تشکیل خواهند.

بنابر گزارش سایت “المسله”، بشری العبیدی، عضو کمیسیون عالی حقوق بشر گفت: پدیده ازدواج زنان عراقی با تروریستهای مسلح به شهر فلوجه منحصر نمی شود بلکه در تمام مناطق اشغال شده توسط داعش در استانهای نینوا، صلاح الدین و الانبار به چشم می خورد.

العبیدی افزود: در این مناطق تعدادی از دختران تأکید کرده اند که با موافقت پدر و مادرانشان و پس از تهدید گروههای تروریستی به قتل سایر اعضای خانواده در صورت مخالفت، مجبور به ازدواج با تروریستها شده اند.

کامل امین، سخنگوی سابق وزارت حقوق بشر عراق گفت: مناطقی که در ابتدای جنگ فرقه ای، به اشغال القاعده درآمدند نیز همین داستان را داشتند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت حقوق بشر عراق چندین مورد ازدواج با عناصر گروه تروریستی را در استان دیالی رصد کرده اند.

امین گفت: تعدادی از پدران و خویشاوندان زنانی که مجبور به ازدواج با تروریستها شده اند، پس از آغاز عملیات نظامی و هلاکت تعدادی از تروریستها و فرار فقیه به مناطق دیگر، کودکان را به اسم خودشان ثبت کرده اند.

وی گفت: برخی مردان خانواده مجبور شده اند با جعل شناسنامه و اسناد هویتی برای این کودکان به نام خود شناسنامه بگیرند تا بتوانند بعدا آنها را به مدرسه بفرستند.

داعش

یک نظر

  1. در این شبهای قدر همه برای نابودی داعش دست به دعا بردارید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*