خانه » داعش » اخبار داعش » مجاهد داعش خودش هم یک همجنس باز بود
loading...

مجاهد داعش خودش هم یک همجنس باز بود

مجاهد داعش خودش هم یک همجنس باز بود

مجاهد داعش خودش هم یک همجنس باز بود

اخبار داعش :حمله یکی از اعضا گروه تروریستی تکفیری داعش به همجنس باز ها باعث تبلیغات زیادی داعش شد. اکنون گفته می شود خود مجاهد داعش هم یک همجنس باز بود است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از اویس :در حالی که پس از حمله “عمر متین” به یک کلوب همجنس بازان در شهر اورلاندو آمریکا تروریست های داعشی به سرعت با منتشر کردن بیانیه ای عامل این اقدام را مجاهد این گروه تروریستی معرفی کردند. اما حالا با منتشر کردن اسناد و مطالب جدیدی این گروه تروریستی پیش از بیش رسوا شده است

دوست عمر متین به نام میشل که خود یک همجنس باز لاتینی تبار است، به شبکه تلویزیونی “آن ویژن” گفت: عمر متین با یک مرد مبتلا به بیماری ایدز بدون اینکه از ابتلای وی آگاهی داشته باشد، رابطه برقرار کرده و سپس این حمله را از روی خشم و برای انتقام اجرا کرده است.

میشل گفت که وی با عمر متین در یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شده و سپس آنها با یکدیگر دوست شده و روابط غیراخلاقی برقرار کرده اند. وی افزود که با عمر متین، ۱۵ تا ۲۵ بار در هتلی در شهر اورلاندو دیدار کرده است. میشل، عمر را یک همجنس باز عیاش توصیف کرد که در مصرف مشروبات الکلی زیاده روی می کرد و جذب همجنس بازان لاتینی تبار می شد.

دوست عمر گفت: به عقیده من، کشتار در باشگاه همجنسگرایان “پالس”، تلاش برای انتقام جویی بوده است، زیرا عمر متین فهمیده بود که یک جوان همجنس باز اهل پورتوریکو و یک همجنس باز مبتلا به ویروس ایدز با وی رابطه داشته اند.

میشل افزود: با وجود اینکه نتایج آزمایشات، ابتلای وی به ویروس ایدز را نشان نداد، اما متین نگران بود که زمان لازم برای دریافت نتیجه دقیق نگذشته باشد و تصمیم گرفت که سزای کار آنها را بدهد. عمر متین این مطلب را در پاسخ به این سوال میشل داده بود که “با آنها چکار خواهی کرد؟”

میشل گفت: آنچه باعث شد که واقعیت را بگویم، این است که او در این کار انگیزه تروریستی نداشت. به نظر من او این کار را با انگیزه انتقام جویی انجام داد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*