خانه » داعش » اخبار داعش » مجازات سخت داعش برای روزه خواری +عکس
loading...

مجازات سخت داعش برای روزه خواری +عکس

مجازات سخت داعش برای روزه خواری +عکس

مجازات سخت داعش برای روزه خواری +عکس

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش در مناطق تحت کنترل خود قوانین سخت گیرانه ای دارد. اکنون خبرهایی از مجازات سخت داعش برای روزه خواری منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از وبسایت «هِوی»، عناصر گروه تروریستی داعش شماری از غیرنظامیان را به اتهام روزه خواری در ماه مبارک رمضان در استان دیرالزور سوریه شلاق زدند و سپس به صلیب کشیدند.

یکی از رسانه های محلی در گزارشی اعلام کرد: «پلیس داعش ۱۱ نفر را در شهر “میادین” به اتهام روزه خواری در ماه رمضان دستگیر کرد. هر کدام از این افراد به ۵۰ ضربه شلاق محکوم شد و سپس در میدانی در مرکز شهر به صلیب کشیده شد. صدها نفر از مردم نیز شاهد این مجازات بی رحمانه بودند. گروه تروریستی داعش با انجام چنین مجازات هایی در ملأ عام در تلاش است مردم را تهدید و ارعاب کند.»

ماه مبارک رمضان نهمین ماه تقویم قمری است. مسلمانان در این ماه به قرائت قرآن، خواندن نماز و روزه داری می‌پردازند. با این حال، رعایت درست احکام این ماه از سوی پلیس داعش (حسبه) مورد نظارت شدید قرار می‌گیرد.

حسبه مخفف «رجال الحسبه» است و معنای آن عبارت است از مردانی که حافظ قانون در برابر تخلفات هستند. در این جا، تخلفات و نقض قوانین به هر عمل غیراسلامی از دیدگاه قانون گروه تروریستی داعش اطلاق می شود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*