خانه » داعش » اخبار داعش » حمله هکرها به داعش و انتشار عکس های مستهجن +عکس
loading...

حمله هکرها به داعش و انتشار عکس های مستهجن +عکس

حمله هکرها به داعش و انتشار عکس های مستهجن +عکس

حمله هکرها به داعش و انتشار عکس های مستهجن +عکس

اخبار داعش :بار دیگر هکر ها به حساب های کاربری داعش حمله کردند و تعدادی از آن ها را هک کردند. مدتی هست که تعدادی از هکر ها در تلاش برای هک کردن حساب های مختلف داعش می باشند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از دیلی میل؛ حامیان گروه تروریستی داعش که با گشودن صفحات متعدد در شبکه اجتماعی توییتر به نشر تبلیغات و نیروگیری برای این گروه افراطی مشغول هستند، روز گذشته با موجی از حملات هکرها در صفحه کاربری خود مواجه شدند.

هکرها با حمله به حساب توییتری حامیان داعش، صفحات آنها را با تصاویر مستهجن و غیراخلاقی بمباران کردند. دلیل استفاده از تصاویر مستهجن این بود که حامیان داعش مدعی پایبندی شدید به تعالیم اسلامی هستند؛ اما در حقیقت هیچ عمل انها تناسب و یا تشابهی با آموزه‌های اسلام ندارد.

هکرها هر حساب توییتری را که در آن از هشتگ داعش  استفاده شده بود را مورد حمله قرار دادند که در این میان می‌توان به آژانس خبری داعش به نام “اعماق” اشاره کرد. صفحه کاربری این آژانس خبری تا پیش از آنکه برای از دید خارج کردن تصاویر مستهجن کاملا غیرفعال شود، با صدها عکس غیراخلاقی پوشیده شده بود.

علاوه بر تصاویر مستهجن، هکرها هزاران دنبال‌کننده با عناوین ضداخلاقی به فهرست دنبال‌کنندگان حساب‌های مرتبط با داعش اضافه کردند. درنتیجه این اقدام، تعداد قابل توجهی از داعشی‌ها مجبور شدند حساب کاربری خود را در توییتر از دسترس عموم خارج کنند.

هکرها پیش از این نیز حساب‌های کاربری مربوط به داعش را مورد حمله سایبری قرار داده بودند. آنها با انتشار ویدیوئی اطمینان دادند به حملات خود علیه تروریست‌های داعش ادامه خواهند داد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

عکس های مستهجن

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*