خانه » داعش » اخبار داعش » دریافت مالیات های سنگین و عجیب داعش از مردم
loading...

دریافت مالیات های سنگین و عجیب داعش از مردم

دریافت مالیات های سنگین و عجیب داعش از مردم

دریافت مالیات های سنگین و عجیب داعش از مردم

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش در مناطق تحت کنترل خود قوانین بسیار سخت گیرانه ای دارد و به هر روشی از مردم مالیات های سنگین گرفته می شود.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی تکفیری داعش، متمول ترین گروه تروریستی در جهان شناخته می شود و رسیدن به این تمول و ثروت، از راههای مختلفی از جمله دریافت مالیات های سنگین از مردم به دست آمده است.

حال با پیشروی های رزمندگان عراقی و سوری و از دست دادن بخش عظمیی از مناطق تحت سیطره این گروه تروریستی، و نیز ناکامی آنان در ادامه قاچاق نفت، این گروه تروریستی به روش های جدیدی برای دریافت مالیات متمسک شده است.

در همین راستا، داعش از کسانی که درب منازل خود را باز بگذارند، ۱۰۰ دلار جریمه دریافت می کند و نیز اگر کسی در پاسخ به سوالات گزینشی عناصر داعشی باز بماند، باید ۲۰ دلار به عنوان جریمه بپردازد.

همچنین اخیرا سران این گروه تروریستی مالیات های جدیدی برای شهروندان خود وضع کرده اند. به عنوامثال اگر کسی از عبای تنگ استفاده کند، باید ۲۵ دلار به عنوان مالیات یا همان جریمه بپردازد، و اگر زنی از جوراب استفاده نکند باید ۳۰ دلار بپردازد و مردان در صورت آراستن محاسن خود و یا تراشیدن محاسن خود، باید ۱۰۰ دلار بپردازند.

داعش حتی برای چهارپایان نیز مالیات وضع کرده است و صاحبان آنها، در ازای داشتن هر راس گوسفند، باید ۱۰ دلار مالیات بپردازد.

یکی دیگر از قوانین مالیاتی داعش عبارت است از اینکه، هر غیر سنی ای که بخواهد در مناطق تحت تسلط داعش به کار مشغول شود، باید اجازه نامه ای از سوی خلافت داعش داشته باشد که صدور این اجازه نامه ها، بین ۲۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت.

با توجه به این قوانین سخت مالیاتی که گروه تروریستی داعش آنها را وضع کرده است، در طول یک سال اخیر، جمعیت شهرهای تحت تسلط داعش به شدت کاهش یافته است و از ۹ میلیون در مجموع این شهر ها، اکنون به حدود ۶ میلیون رسیده است.

داعش علاوه بر دریافت مالیات های سنگین از شهروندان خود، قوانین و احکام قضایی سنگینی را نیز وضع کرده است.

یکی از ساکنان قبلی شهر “رقه” که اکنون از این شهر فرار کرده و در “دمشق” به سر می برد در این باره به آژانس خبری روسیه گفت: چند روز پیش، خانمی در شهر رقه به دلیل مسائل اورژانسی تاکسی دربستی گرفت تا خود را هرچه سریعتر به بیمارستان برساند.

در میانه راه هنگامی که تاکسی از محل ایست و بازرسی داعش عبور می کرد، عناصر داعش متوجه شدند که این زن سوری هیچ ارتباط خویشاوندی و نسبتی با راننده تاکسی ندارد. در این لحظه عناصر داعش بلافاصله آن زن را پیاده کرده و او را محکوم به سنگسار کردند.

گفتنی است گروه تروریستی تکفیری داعش، زنان را موظف کرده است که تنها با یکی از مردان محرم خود می توانند از منزل خارج شوند و در غیر این صورت، دستگیر و احکام سنگینی همون اعدام و سنگسار در انتظار آنان خواهد بود.
منبع:ابنا

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*