خانه » داعش » اخبار داعش » پیرترین فرد در گروه تروریستی داعش +عکس
loading...

پیرترین فرد در گروه تروریستی داعش +عکس

پیرترین فرد در گروه تروریستی داعش +عکس

پیرترین فرد در گروه تروریستی داعش +عکس

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش از پیرترین عضو خود رونمایی کرد. با توجه به هلاکت اعضا داعش در ماه های اخیر داعش بیشتر برای بالا بردن روحیه افرادش دست به این کارها میزند.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش در اقدامی تبلیغاتی در فضای مجازی به منظور افزایش روحیه اعضای خود دست به انتشار تصاویری از یک پیرمرد ۸۱ ساله چینی به عنوان پیرترین عضو این گروه تروریستی زده است.

این پیرمرد چینی که متعلق به قوم اویغور این کشور است با نام «محمد امین» معرفی شده و زمانی در منطقه سین‌کیانگ چین که پایگاه این قوم بوده و داعش از آن با نام “ترکستان” یاد می‌کند، سکونت داشته است.

محمد امین گفت: من نزد داعش آمده و به رغم سن بالایم به اردوگاه آموزشی رفتم. من در آموزشها سینه خیز رفتم، دویدم و غلت خوردم. من همه کاری انجام دادم و به خوبی آموزشها را به پایان رساندم. بعد از این که سلاح دریافت کردم اجازه خواستم که در جنگ شرکت کنم اما به من اجازه شرکت در جنگ داده نشد بنا بر این اینجا در داخل پایگاه هستم.

گروه تروریستی داعش که شدیدا روحیه‌اش به دلیل شکستهایش در شهر فلوجه عراق پایین آمده مدعی است که محمد امین بعد از دیدن ویدیویی از کشته شدن پسرش در سوریه به همراه خانواده‌اش زادگاهش را ترک کرده تا برای داعش بجنگد.

این تصاویر در حالی منتشر شده که داعش در مواجهه با پیش‌روی نیروهای عراقی در شهر فلوجه دچار استیصال شده و دست به چند سری ضد حمله زده است.
منبع:ابنا

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*