خانه » داعش » اخبار داعش » شلاق زدن ۲۰ زن در ملأعام توسط داعش
loading...

شلاق زدن ۲۰ زن در ملأعام توسط داعش

شلاق زدن ۲۰ زن در ملأعام توسط داعش

شلاق زدن 20 زن در ملأعام توسط داعش

داعش : اعضای گرور تروریستی داعش در موصل دست به کار کثیف و جنایت دیگری علیه زنان این شهر شدن.داعش قوانین سخت گیرانه ای برای زنان در مناطق تحت کنترل خود دارد که در ادامه به یکی از این جنایت می پردازیم.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش در ادامه سلسله جنایت‌های خود علیه زنان، ۲۰ زن را به بهانه نداشتن پیشانی بندی که چشم را بپوشاند، در بازار “یونس نبی” واقع در موصل و در ملأعام شلاق زد.

آنچه در این اقدام جنایتکارانه داعش توجه را به خود جلب می‌کند آن است که این گروه تروریستی برای اولین بار اجرای مجازات شلاق را به خود این زنان سپرده و به زنان داعشی بیگانه که عموماً مسئولیت این چنین اقدامات را داشتند، نداده است.

هر کدام از این زنان با چند ضربه شلاق بسیار دردناک بر پشت و پاهای خود مجازات شده اند.

“ام سحر” خواهر یکی از زنان مجازات شده می گوید: “دختر خواهرم از زمانی که مجازات شدن مادرش را مشاهده کرده، دچار شوک روانی شده است.”

“ع.ی” نیز که خود در معرض ضربات شلاق قرار گرفته، می‌گوید: “من از این دستور احمقانه و جدید داعش اطلاع نداشتم؛ ولی هنگامیکه در بازار بودم، یکی از عناصر تروریستی داعش مرا بازداشت کرد و در حالیکه به زور دنبال خود می کشید فریاد می زد:”لا إله إلا الله…العاصیةُ عدوة الله”(…این زن نافرمان دشمن خداست). ترس تمام وجود مرا فرا گرفته بود؛ چرا که نمی دانستم چه گناهی مرتکب شده ام که مستحق این اهانت در میان مردم شده ام.”

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*