خانه » داعش » اخبار داعش » فروش زنان و دختران توسط داعش در فضای مجازی
loading...

فروش زنان و دختران توسط داعش در فضای مجازی

فروش زنان و دختران توسط داعش در فضای مجازی

فروش زنان و دختران توسط داعش در فضای مجازی

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان و دختران به شیوه های مختلف انجام داده است. اکنون خبرهایی از فروش زنان و دختران توسط داعش در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :عناصر گروه تروریستی تکفیری “داعش” در جدید ترین رفتار ضد انسانی خود، اقدام به فروش زنان در بند خود در فضای مجازی کردند.

«ابو اسد آلمانی» چند روز قبل، در تاریخ ۲۰ ماه می، تصویر دو دختر جوان را با عنوان «برای فروش»، در پست فیسبوک خود قرار داد.

این عنصر اروپایی داعش، قیمت هر کدام از این دو دختر را، هشت هزار دلار عنوان کرد.

وی در زیر هر کدام از تصاویر از طرفداران و دوستان خود خواسته بود تا با این دختران ازدواج کنند و به “سوریه” و “عراق” سفر کرده و به داعش بپیوندند.

ساعاتی پس از قرار گرفتن این پست در شبکه فیسبوک، مسئولین این شبکه اقدام به حذف تصویر این دو دختر ناشناس کردند.

ولی با این وجود، “مرکز تحقیقات رسانه های خاورمیانه” (MEMRI) که شبکه های اجتماعی مربوط به عناصر گروه تکفیری را رصد می کند، تصویر این دو دختر جوان را دیده و ذخیره کرده است.

مدیر اجرایی این مرکز تحقیقاتی در این باره اظهار داشت: در طول چند سالی که ما در حال رصد فعالیت های گروه تروریستی داعش هستیم، اقدامات وحشیانه بسیاری از عناصر این گروهتروریستی مشاهده کرده ایم و این اقدامات، همه نشانگر خوی شیطانی این گروه است.

«استیون استالینسکی» در ادامه افزود: این اقدام اخیر، یعنی فروش زنان و دختران در فضای مجازی، یکی دیگر از نماد های شیطانی این گروه تروریستی است.

وی در مورد ابو اسد آلمانی گفت: این شخص، یکی از عناصر آلمانی گروه تروریستی تکفیری داعش در سوریه است و فعالیت های او در فضای مجازی در جهت جذب سرمایه و ثروت برای این گروه تروریستی صورت می پذیرد و با پیگری این فعالیت ها، مشخص می شود که این فرد، به طور کامل با اقدامات داعش در شهر “رقه” آشنایی دارد و در روند جریان این اقدامات قرار می گیرد.

ناظران حقوق بشر بر این باورند که گروه تروریستی داعش، حدود ۱۸۰۰ زن و دختر ایزدی در اختیار دارد و اقدام به فروش آنها به عنوان برده می نماید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*