خانه » داعش » اخبار داعش » درمان شدن جراحت شدید ابوبکر بغدادی
loading...

درمان شدن جراحت شدید ابوبکر بغدادی

درمان شدن جراحت شدید ابوبکر بغدادی

درمان شدن جراحت شدید ابوبکر بغدادی

اخبار داعش :کشورها و گروه های مختلفی به دنبال سرکرده داعش می باشند و بارها خبرهایی از زخمی شدن سرکرده این گروه تروریستی منتشر شده است. اکنون خبرهایی از درمان شدن جراحت شدید ابوبکر بغدادی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :روزنامه گاردین نوشت: ابوبکر بغدادی سال گذشته میلادی به شدت مجروح شده به نحوی که تنها گروهی از نزدیکان او به همراه چند پزشک و پرستار از این موضوع اطلاع داشته اند.

این روزنامه به نقل از منابع امنیتی عراقی و غربی می نویسد: سرکرده داعش روز هجدهم مارس سال گذشته میلادی در منطقه الشرقاط عراق هدف قرار گرفته که بر اثر آن به شدت مجروح شده است.

منطقه شرقاط در ۱۹۰ کیلومتری بغداد پایتخت عراق قرار دارد.

منابع آگاه ضمن اعلام این مطلب افزودند: طول درمان ابوبکر بغدادی بسیار زیاد بوده به طوری که او به مدت شش ماه در منطقه باعج در شمال عراق بستری بوده است.

گاردین با اشاره به اینکه سرکرده داعش بار دیگر پس از درمان به فعالیت بازگشته است می افزاید: ابوبکر بغدادی این روزها در مناطق بین شمال غرب عراق و شمال شرق سوریه در رفت و آمد است.

در همین حال خالد حمزه یکی از مقام های امنیتی عراق گفت: ابوبکر بغدادی همواره در حال جابجایی است و در شهر موصل رفت و آمد می کند.

وی افزود که سرکرده داعش در مناطق “بیلیج، باعج و تلعفر” در رفت و آمد بوده و دو ماه گذشته در منطقه باعج رصد شده است.
منبع:خبرگزاری میزان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*