خانه » داعش » اخبار داعش » حمله داعش به طرفداران رئال مادرید
loading...

حمله داعش به طرفداران رئال مادرید

حمله داعش به طرفداران رئال مادرید

حمله داعش به طرفداران رئال مادرید

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت هولناکی زد و با حمله به طرفداران رئال مادرید در عراق تعداد زیادی را کشته و زخمی کرد.

به گزارش میهن گرام :حمله عناصر تروریستی تکفیری داعش به قهوه‌خانه ای در شهر شیعه‌نشین بلد دستکم ۱۶ شهید بر جای گذاشته است.

این قهوه خانه پاتوق طرفداران تیم اسپانیایی رئال مادرید بوده است.

بنا به گزارش‌ها آخر شب پنجشنبه سه تروریست با مسلسل در کافه الفرات حاضران را به رگبار بستند که علاوه بر شهادت ۱۶ نفر ۳۰ تن نیز زخمی شدند.

تکفیری‌ها بلافاصله از محل گریختند و ساعتی بعد وقتی نیروهای مردمی یکی از آنان را گیر انداختند، او خود را منفجر کرد و چهار نفر از شبه‌نظامیان شیعه را به شهادت رساند.

گروه ترویستی داعش در بیانیه‌ای مسئولیت حمله به شبهه نظامیان شیعه را به عهده گرفته، اما اشاره‌ای به کافه رئال مادریدی‌ها نکرده است.

باشگاه رئال مادردید اعلام کرده است که در مسابقه فردا، در چارچوب لیگ اسپانیا، برای گرامی داشت یاد هواداران کشته شده خود در شهر بلد عراق، با بازوبند سیاه به میدان خواهد رفت.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفته است: این یک اتفاق وحشتناک دیگر در عراق است که ممکن بود هیچ توجهی به آن نشود، اما از آنجا کافه مورد حمله محبوب طرفداران رئال مادرید بود و رئیس لیگ اسپانیا آن را تسلیت گفت، توجه زیادی به آن شده است.

خاویر تباس، رئیس لالیگا، گفته است این حمله حمله‌ای به فوتبال بوده است.

قهوه خانه‌ای که هدف حملۀ داعش قرار گرفته است، محل تجمع هواداران رئال مادرید از شهرهای مختلف عراق، از جمله بلد، العماره، سامراء و کربلاء، است. اعضای کانون هواداران رئال مادرید در عراق برای دیدن مسابقات این تیم، برگزاری جشن و دیگر فعالیت‌های کانون خود در آاین قهوه خانه جمع می‌شوند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*