خانه » داعش » اخبار داعش » نقشه یک زن برای کشتن شوهر به روش داعش +عکس
loading...

نقشه یک زن برای کشتن شوهر به روش داعش +عکس

نقشه یک زن برای کشتن شوهر به روش داعش +عکس

نقشه یک زن برای کشتن شوهر به روش داعش +عکس

اخبار داعش :جنایات مختلف گروه تروریستی داعش باعث تاثیر گذاشتن در بسیاری از افراد شده است. اکنون خبرهایی از نقشه یک زن برای کشتن شوهر به روش داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از دیلی‌میل، یک زن ۲۸ ساله در انگلیس که قصد جان شوهرش را داشت مردی را اجیر کرد تا در ازای دریافت ۵ هزار پوند این کار را انجام دهد و به شکلی صحنه‌سازی کند که به نظر برسد این اقدام بوسیله داعش انجام شده است.

اما زمانی که وی هزار پوند از این مبلغ را برای عقد قرارداد با «جان،» مرد اجیر شده، پرداخت کرد بوسیله پلیس بازداشت شد؛ زیرا آن مرد، پلیس مخفی بود. هدف وی از انجام این اقدام رسیدن به معشوق خود بود.

این زن از جان درخواست کرده بود پس از کشتن همسرش با اسپری رنگ روی ماشین او بنویسد «آیسیس،» نام دیگر داعش، تا به نظر برسد جنایت بوسیله این گروه تروریستی انجام شده است. او همچنین درباره خواست خود مبنی بر چگونگی قتل همسرش و بریده شدن گلوی وی برای جان توضیحاتی داده بود.

این زن اهل ترکیه در کودکی به انگلیس آمد. او زمانی که تنها ۱۶ سال داشت با همسر خود ازدواج کرد. شوهر وی نیز اهل ترکیه است و آن‌ها چند ماه پیش از این اتفاق، برای گذراندن تعطیلات به ترکیه سفر کرده بودند.

شوهر او پس از شنیدن این خبر شوکه شد و به پلیس گفت اگر همسرش می‌خواست از وی جدا شود، با این مسئله موافقت می‌کرد. او همچنین درباره رابطه پنهانی همسرش با یک مرد اظهار بی‌اطلاعی کرد.

دادگاه این زن ۱۳ مه (۲۴ اردیبهشت) برگزار خواهد شد. وی به نقشه قتل شوهرش اعتراف کرد. او نداشتن اجازه طلاق از سوی شوهر و مسائل فرهنگی را از دلایل تصمیم شوم خود عنوان کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*