خانه » داعش » اخبار داعش » کسب درآمد داعش از طریق تجارت جنسی
loading...

کسب درآمد داعش از طریق تجارت جنسی

کسب درآمد داعش از طریق تجارت جنسی

کسب درآمد داعش از طریق تجارت جنسی

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش از راه های مختلفی برای کسب درآمد استفاده میکند که یکی از راه های کسب درآمد این گروه تروریستی تکفیری از طریق فروش زنان و کودکان می باشد.

به گزارش میهن گرام :هافینگتن پست در مطلبی نوشت: داعش از طریق فروش زنان و کودکان مناطق تحت کنترل خود، میلیون‌ها دلار درآمد کسب می‌کند. تاکنون تجارت زنان ایزدی به عنوان برده جنسی بوسیله این گروه تروریستی بازتاب زیادی در رسانه‌های غربی داشته است. اما به تازگی از طریق پروژه مصاحبه با اعضای سابق داعش مشخص شده است زنان ایزدی تنها قربانی تجارت جنسی این گروه تروریستی نیستند؛ بلکه زنان و دختران سنی‌مذهب نیز از این مسئله در امان نبوده‌اند.

تروریست‌های داعش به بردگی کشیدن زنان ایزدی را به دلیل عقاید مذهبی آن‌ها جایز می‌دانند و توجیه می‌کنند. اما تجارت زنان مسلمان سنی مذهب حتی با عقاید پلید این گروه تروریستی در خصوص این مسئله که چه افرادی را می‌توان به بردگی کشاند، منافات دارد.

یکی از اعضای سابق این گروه به تازگی جزئیات بسیاری از نحوه اسارت صدها زن ایزدی و مسلمان فاش کرد. زنانی که به عنوان برده جنسی، مورد تجاوز سازمان‌یافته قرار می‌گیرند.

یک خبرگزاری آلمانی گزارش داد کارگزاران تجارت جنسی داعش در ترکیه فعال هستند و از این طریق مقادیر زیادی پول به خزانه این گروه تروریستی می‌افزایند. نوامبر ۲۰۱۵ (۳۰ روز منتهی به ۹ آذر ۹۴) یک خبرگزاری آلمانی توانست از تجارت غیرقانونی بردگان جنسی در شهر «گازی آنتپ» ترکیه فیلم‌برداری کند. این خبرگزاری همچنین با خانواده‌های قربانیان و تعدادی از واسطه‌ها مصاحبه کرد.

گازی آنتپ نزدیک مرز ترکیه و سوریه و در همسایگی شهرهای «شانلی‌اورفه»  و  «کیلیس» قرار دارد. شهرهایی که تروریست‌های داعش در سال‌های اخیر در آن‌ها بسیار فعال بوده‌اند. بسیاری از عناصر داعش زمانی که از جنگ در سوریه خسته می‌شوند، مدتی را در شانلی‌اورفه برای استراحت و تجدیدقوا سپری می‌کنند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*