خانه » داعش » اخبار داعش » کشتن یک داعشی به دلیل آزار جنسی یک زن
loading...

کشتن یک داعشی به دلیل آزار جنسی یک زن

کشتن یک داعشی به دلیل آزار جنسی یک زن

کشتن یک داعشی به دلیل آزار جنسی یک زن

اخبار داعش :اعضا گروه تروریستی داعش در ادامه اقدامات غیر انسانی خود این بار یکی از اعضا داعش دست به ازار جنسی یک زن در موصل زد که با واکنش گروهی از ساکنان مواجه شد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از آرانیوز؛ یک تروریست داعشی در موصل پس از آزار و اذیت جنسی یک زن، به دست مردم محلی کشته شد. منابع خبری در موصل اعلام کردند گروهی از ساکنان غیرنظامی منطقه “عدن” پس از اگاهی درباره اقدام غیراخلاقی این عنصر داعش به سمت وی یورش بردند و با ضربات متعدد چاقو او را از پا درآوردند.

شاهدان عینی در این باره گفتند: تا پیش از سر رسیدن دیگر عناصر داعشی، مردم محلی فرد خطاکار را کشته بودند. داعش پیکر بی‌جان این فرد را به بیمارستان انتقال داد؛ اما وی چند ساعت بعد جان خود را از دست داد.

داعش در مناطق تحت تسلط خود، زنان و دختران را به اسارت درآورده و از آنها به عنوان برده جنسی استفاده می‌کند. این بردگان اغلب برای رهایی از آزار و اذیت روزانه، اقدام به خودکشی می‌کنند. به دلیل آنکه گروهی از مردم موصل در قتل این عضو خطاکار داعشی مشارکت داشتند، نیروهای این گروه تروریستی اقدامی در جهت مجازات عاملان قتل انجام ندادند. درگیر بودن داعش با حملات بی‌امان موشکی از سوی روسیه و ائتلاف آمریکایی نیز سبب شد موضوع به هلاکت رساندن داعشی متجاوز از سوی سرکردگان این گروه تروریستی پیگیری نشد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*