خانه » داعش » اخبار داعش » راه جالب عناصر داعش برای فرار از میدان جنگ
loading...

راه جالب عناصر داعش برای فرار از میدان جنگ

راه جالب عناصر داعش برای فرار از میدان جنگ

راه جالب عناصر داعش برای فرار از میدان جنگ

اخبار داعش :با توجه به شکست های پی در پی داعش در میدان نبرد عناصر این گروه تروریستی برای فرار از میدان نبرد راه جدیدی را پیدا کرده اند هرچند قوانین داعش برای اعضا فراری سختگیرانه می باشد.

به گزارش میهن گرام :گزارش ها حاکی از این است که تروریست های داعشی، اکنون پس از تحمل شکست های پیاپی میدانی در جبهه “سوریه” و “عراق”، به هر راهی برای فرار از میدان جنگ متوسل می شوند.

در آخرین ترفند، تروریست های داعشی، به دنبال پزشکانی هستند تا با صدور نسخه های تقلبی و ارائه مجوز خروج، از میادین نبرد فرار کنند. این درحالی است که سران این گروه تروریستی سعی در حفظ عناصر خود در میادین جنگ دارند.

پیش از این تعدادی از عناصر نظامی این گروه تروریستی قصد فرار از میادین نبرد را داشتند که دستگیر شده و همه به اعدام محکوم شدند.

در گزارشی به دلایل مختلفی برای این اقدام عناصر گروه تروریستی داعش اشاره شده است. یکی از این دلایل، آگاهی برخی تروریست ها، از ماهیت اصلی و خوی وحشی گیری این گروه تروریستی، عنوان شده است.

یکی دیگر از دلایل فرار عناصر گروه تروریستی داعش از میادین جنگ، کاهش حقوق ماهیانه آنان است. در حال حاضر، هر یک از جنگجوهای داعش، ماهانه فقط ۱۰۰ دلار دریافت می کند که نسبت به مقدار مشابه آن در سال گذشته، کاهش چشمگیری داشته است.

دلیل کاهش حقوق ماهیانه عناصر داعش، شکست های میدانی و از دست دادن پشتوانه های مالی بسیار در آن مناطق است. علاوه بر این، اکنون و در پی حملات هوایی به کاروان های قاچاق نفت، صادرات نفت داعش، به شدت کاهش یافته است و از سوی دیگر، چندی پیش یکی از اماکن نگهداری ارز و پول داعش در موصل، هدف حملات هوایی قرار گرفت و میلیون ها دلار نابود شد که در ضعف مالی این گروه تروریستی تاثیر بسیار داشت.

ضعف مالی داعش، سبب ضعف انگیزه جنگجویان این گروه تروریستی شده است و در نتیجه، آنان را به فکر فرار از میادین جنگ انداخته است.

به نظر می رسد، با ادامه وضع موجود، گروه تروریستی تکفیری داعش، در آینده ای نزدیک با بحران های شدیدی در میادین نبرد روبرو خواهد شد که مهم ترین آنها، نبود نیروی نظامی خواهد بود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*