خانه » داعش » اخبار داعش » تجهیزات نظامی ایرانی و روسی در دست داعش +عکس
loading...

تجهیزات نظامی ایرانی و روسی در دست داعش +عکس

تجهیزات نظامی ایرانی و روسی در دست داعش +عکس

تجهیزات نظامی ایرانی و روسی در دست داعش +عکس

اخبار داعش :در روزهای اخیر گروه تروریستی داعش شکست های متوالی را متحمل شد و از مناطق مختلف عقب نشینی کرده است. این بار داعش با حمله ای ناگهانی توانست مناطقی را تحت کنترل خود در بیاورد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :گروه تروریستی داعش، روز جمعه در حمله ای غافلگیرانه، قمستی از مناطق تازه آزاد شده شرق حلب را دوباره به اشغال خود درآورد.

این حملات که به صورت ناگهانی و غافلگیرانه صورت گرفت، رزمندگان سوری و مستشاران ایرانی مستقر در محل را مجبور به عقب نشینی کرد.

حال گروه تروریستی تکفیری داعش، با استفاده از ابزار رسانه ای خود، تصاویری از تجهیزات و وسايل برجای مانده رزمندگان سوری و مستشاران ایرانی، منتشر نموده است و با این اقدام، در صدد بازگرداندن چهره خشن و به ظاهر قوی خود است. در تصاویر منتشر شده، تصویر تانک T-72 روسی و مقداری از مدارک مستشاران ایرانی دیده می شود.

این در حالی است که این گروه تروریستی، در هفته ها و روزهای اخیر، شکست های سنگینی در عرصه میدانی متحمل شده و بسیاری از فرماندهان ارشد خود را از دست داده است.

به نظر می رسد هدف داعش از این حملات، تصرف منطقه راهبردی و استراتژیک “خناسر” است که اکنون در دست رزمندگان ارتش و نیروهای مردمی سوریه قرار دارد و تنها پل ارتباطی آنان با “حلب” محسوب می شود.

پیش از این نیز داعش، سعی در اشغال منطقه خناسر داشت که با مقاومت شدید رزمندگان و نیروهای ویژه سوری مواجه و مجبور به عقب نشینی شد.

تجهیزات نظامی ایرانی

سلاح گرفته شده توسط داعش

تانک

تاک روسی

تجهیزات نظامی ایرانی

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*