خانه » داعش » اخبار داعش » اروپا در وحشت ،برادر عامل تروریستی پاریس در راه اروپا
loading...

اروپا در وحشت ،برادر عامل تروریستی پاریس در راه اروپا

اروپا در وحشت ،برادر عامل تروریستی پاریس در راه اروپا

اروپا در وحشت ،برادر عامل تروریستی پاریس در راه اروپا

اخبار داعش :بعد از حملات تروریستی پاریس و بروکسل توسط داعش حال خبرهایی از راهی شدن برادر عامل تروریستی پاریس به اروپا منتشر شده است که این احتمال وجود دارد برای حملات تروریستی وارد اروپا شده است.

به گزارش میهن گرام :به گفته پلیس اینترپل، خبرهایی مبنی بر احتمال ورود برادر ۱۵ ساله عامل تروریستی پاریس، به بلژیک، در دست است.

در همین راستا اینترپل، در مورد ورود او به کشورهای اروپایی هشدار داده و افزوده است: ممکن است «یونس اباعود» با چهره مبدل و نام جعلی قصد ورود به بلژیک را داشته باشد.

همچنین در اطلاعیه پلیس جهانی آمده است که این نوجوان تروریست، می تواند در هر پروازی به مقاصد ترکیه، یا هر کشور اروپایی دیگر حضور داشته باشد.

یونس در رسانه های داعشی به عنوان کوچک ترین عضو این گروه تروریستی شناخته شده است.

در سال ۲۰۱۴ میلادی، در حالیکه فقط او ۱۳ سال داشت، توسط برادرش، «عبدالحمید اباعود» از بلژیک به سوریه برده شد و به صفوف داعش پیوست.

چندی پیش، گروه تروریستی تکفیری داعش، خبر سفر یونس به بلژیک برای خونخواهی از برادر بزرگترش، را منتشر کردند.

همچنین این گروه تروریستی، چهره یونس را در چندین فیلم تبلیغاتی به تصویر کشیده است. در این فیلم ها، یونس در حال خنده است و یک تفنگ AK-47 در دست دارد.

عبدالرحیم، برادر بزرگ تر یونس، در حمله تروریستی پاریس شرکت داشت و چند روز بعد از آن حادثه تروریستی، طی عملیات ضد تروریستی پلیس فرانسه، در اطراف پاریس به هلاکت رسید.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*