خانه » داعش » اخبار داعش » برنامه داعش برای ترور شخصیت‌های ایرانی
loading...

برنامه داعش برای ترور شخصیت‌های ایرانی

برنامه داعش برای ترور شخصیت‌های ایرانی

برنامه داعش برای ترور شخصیت‌های ایرانی

اخبار داعش: گروه تروریستی داعش و متحدانش که حالا با حضور روسیه به شدت در حال شکست خوردن هستند در حال اندیشیدن چاره ای هستند. خبرهایی از ترور شخصیت های نظامی ایران نیز شنیده شده است که بیشتر شبیه جوک می باشد.

یک منبع غربی در عراق گفت: “گروه تروریستی داعش برای انجام عملیات گسترده در مناطق جدید، برنامه ریزی کرده است.”

این منبع غربی افزود: “براساس اطلاعات موثق و رصد تحرکات میدانی، از گفتگوهای کدگذاری شده گروه تروریستی داعش رمزگشایی کردیم؛ براین اساس ثابت شد که میان این گروه تروریستی و برخی دستگاه های اطلاعاتی منطقه‌ای هماهنگی وجود دارد.”

این منبع غربی در گفتگو با “المیادین” تصریح کرد: “اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد داعش برای ترور شخصیت‌های بلندپایه عراقی و شخصیت‌های نظامی عالی رتبه ایران برنامه ریزی کرده است. یکی از اهداف این طرح، ایجاد هرچه بیشتر هرج و مرج امنیتی و تضعیف تصمیمات سیاسی و نظامی است. داعش سعی دارد با اجرای طرح منطقه‌ای خود، اتاق عملیات عراقی، ایرانی، روسی و سوری را در بغداد متزلزل کند. این طرح داعش، برآن است تا تصویر این هماهنگی چهارجانبه را در اذهان زشت جلوه دهد و این اتاق عملیات را شکست خورده معرفی کند.”

منبع غربی اعلام کرد واشینگتن اطلاع خود از بخشی از این طرح منطقه‌ای داعش را به طرف‌های دولتی و امنیتی عراق ابلاغ کرده است. داعش از اقدام جنگنده‌های روسی به بمباران مواضعش در سوریه بیمناک است.”

منبع غربی گفت: “واشینگتن به مقامات بغداد نارضایتی خود از افزایش هماهنگی‌های عراق با مسکو را اعلام و تأکید کرده است هیچ جنگنده‌ای جز جنگنده‌های ائتلاف بین المللی نباید در آسمان عراق پرواز کند، ولی تبادل اطلاعات با سوریه مانعی ندارد.”

برنامه داعش برای ترور شخصیت‌های ایرانی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*