خانه » داعش » اخبار داعش » پرده برداشتن از همکاری کامل داعش با ترکیه
loading...

پرده برداشتن از همکاری کامل داعش با ترکیه

پرده برداشتن از همکاری کامل داعش با ترکیه

پرده برداشتن از همکاری کامل داعش با ترکیه

اخبار داعش :تاکنون خبرهای مختلفی از همکاری داعش و ترکیه منتشر شده است. حتی تصاویری نیز در این مورد منتشر شده بود. اکنون یک عضو داعش از این همکاری ها پرده برداشت.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یکی از اعضای گروه تکفیری داعش ملقب به “ابوایوب انصاری” که ۱۹ سال دارد، از همکاری کامل بین ارتش و سازمان اطلاعات ترکیه با داعش پرده برداشت.

این تروریست داعشی به “راشاتودی” گفت: من مدت دو سال در گروه تروریستی داعش فعالیت می کردم؛ چند ماه از این مدت را در “تل ابیض” در نزدیکی ترکیه بودم و داعش در آنجا تا داخل مرزهای ترکیه پایگاه داشت. ما نیروهای ارتش ترکیه را می دیدیم آنها نیز ما را می دیدند ولی به ما کاری نداشتند و ما دائماً با سازمان اطلاعات ترکیه در ارتباط بودیم.

وی افزود: ارتش ترکیه کمک های زیادی مثل مواد غذایی و ابزار ساختن انواع راکت را به داعش تقدیم می کرد و اینها را افسران ترکیه به فرماندهان داعش با قیمت گران می فروختند.

این عضو گروه تکفیری داعش تأکید کرد: اقتصاد داعش از طریق فروختن نفت به ترکیه تأمین می گردد و طرف ترکیه برای انتقال نفت تانکرهایی را در اختیار داعش می گذاشت. پس از اینکه داعش در دو منطقه “سلوک” و “تل ابیض” برای انتقال نفت با مشکلاتی مواجه شد، مکان را تغییر داد و در این انتقال ها من دستگیر شدم.

وی در پایان گفت: احتمال زیادی وجود دارد که ترکیه و داعش باز هم در مناطق “سلوک” و “تل ابیض” معامله نفتی انجام دهند چون این دو شهر از نظر استراتژیکی برای هر دو طرف مهم است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*