خانه » داعش » اخبار داعش » ذبح وحشتناک سه پیشمرگه توسط داعش +عکس (+۱۸)
loading...

ذبح وحشتناک سه پیشمرگه توسط داعش +عکس (+۱۸)

ذبح وحشتناک سه پیشمرگه توسط داعش +عکس

ذبح وحشتناک سه پیشمرگه توسط داعش +عکس

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و این بار جلاد داعش سه پیشمرگه کرد را ذبح کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به چنین جنایاتی میزند.

بخش رسانه ای گروه تروریستی تکفیری داعش دقایقی پیش تصاویری از ذبح سه تن از اسرای پیشمرگه کرد عراقی منتشر کرده است.

بنابر این گزارش، به موازات گسترش عملیات نظامی مشترک نیروهای ارتش ، بسیج مردمی و پیشمرگه های کرد عراقی در محورهای حاشیه ای استان نینوی در شمال این کشور، گروه تروریستی داعش عصر امروز در عملی انتقام جویانه سه تن از اسرای پیشمرگه عراقی را که در درگیریهای ماه گذشته در اطراف سنجار به اسارت گرفته بود را در یکی از خیابانهای شهر موصل در مقابل چشمان مردم این شهر به طرز بسیار فجیعی سر برید.

جلاد گروه داعش که خود نیز از کردهای عراقی و از اهالی شهر سلیمانیه در شمال این کشور بود، در حالی که لباس کردی بر تن داشته و به زبان محلی کردی تکلم می کرد در پیامی خطاب به مسعود بارزانی رییس یکی از احزاب کرد عراقی هشدار داد تا از مشارکت در عملیات علیه مردم موصل خودداری کرده در غیر این صورت منتظر اعدامهای جدید اسرای پیشمرگه در اختیار داعش باشد. در ادامه نیز اقدام به بریدن سر یکی از اسرا در مقابل دوربین کرده و جسد بدون سر وی را در وسط خیابان مرکزی شهر موصل به نمایش گذاشت.
منبع:مشرق نیوز

*هشدار افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر جدا خودداری کنند.

ذبح داعش

ذبح هولناک توسط جنایت کاران داعش

جنایات داعش

ذبح هولناک توسط جنایت کاران داعش

ذبح

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*