خانه » داعش » اخبار داعش » حمله انتحاری داعش به ورزشگاه فوتبال در عراق
loading...

حمله انتحاری داعش به ورزشگاه فوتبال در عراق

حمله انتحاری داعش به ورزشگاه فوتبال در عراق

حمله انتحاری داعش به ورزشگاه فوتبال در عراق

اخبار داعش :بار دیگر جنایت کاران داعش دست به حمله انتحاری دیگری زدند که موجب کشته و زخمی شدن تعداد زیادی شد. اعضا داعش که در میدان نبرد چاره ای جز شکست و فرار ندارند روی به حملات انتحاری آورده اند.

به گزارش میهن گرام :در عملیات تروریستی عصر جمعه در اسکندریه، شهری در حدود ۵۰ کیلومتری جنوب بغداد، ۳۰ تن کشته و ۹۵ نفر زخمی شدند.

در این حمله انتحاری که چند مقام محلی نیز در میان قربانیان آن دیده می شود، از سوی یک عامل انتحاری در ورزشگاهی محلی در اسکندریه از توابع المسیب در شمال حله مرکز استان بابل انجام شد.

این انفجار تروریستی زمانی رخ داد که پس از یک دوره مسابقه فوتبال بین تیم های محلی، مراسم توزیع جوایز در حال برگزاری بود و هنگامی که گوینده از اعضای یکی از تیمها می خواهد که برای دریافت جایزه بیایند، انفجار رخ می دهد.

منابع بیمارستانی گفته اند که بیش از ۹۵ مجروح این حادثه به بیمارستان ها انتقال یافته اند و احتمال افزایش تعداد کشته شدگان همچنان وجود دارد.

به دنبال حادثه خونین جمعه شب و نیاز بیمارستان ها به واحدهای خون، اهالی منطقه به سرعت به مراکز بیمارستانی شتافتند و گفته شده که مراکز درمانی منطقه با ازدحام جمعیت اهدا کننده خون روبه رو شدند.

در بین قربانیان اسامی احمد الخفاجی بخشدار اسکندریه و حسون حسین مسئول حرکت عصائب اهل الحق در اسکندریه ، ثبت شده است.

گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت این حمله خونین را بر عهده گرفته است.

این گروه تروریستی اعلام کرد که سیف الله انصاری مواد منفجره همراه خودش را در میان تماشاگران منفجر کرد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*