خانه » داعش » اخبار داعش » نقشه افسر روس برای اسیر نشدن توسط داعش
loading...

نقشه افسر روس برای اسیر نشدن توسط داعش

نقشه افسر روس برای اسیر نشدن توسط داعش

نقشه افسر روس برای اسیر نشدن توسط داعش

اخبار داعش :بعد از حضور نظامی روسیه در منطقه و مبارزه با داعش نیروهای سوری توانستند ضربه های سنگینی را به داعش و سایر تروریست ها وارد کنند و بسیاری از مناطق تحت کنترل گروه های تروریستی را آزاد کنند.

به گزارش میهن گرام :نمایندۀ ارتش روسیه در پایگاه هوایی حمیمیم در شمال غربی سوریه، به خبرگزاری اینترفکس گفت: یک افسر از نیروهای ویژۀ روسیه در منطقه تدمر، در عملیات شناسایی و تعیین اهداف برای جنگنده های روسی، کشته شد.

نمایندۀ ارتش روسیه تاکید کرد: این نیروی ویژۀ روسیه، طی روزهای گذشته، برای تعیین جایگاه های داعش و جمع آوری اطلاعات دقیق جهت عملیات جنگنده های روسیه، به منطقۀ عملیات اعزام شده بود.

وی افزود: این افسر، هنگامی کشته شد که موقعیت خود را به اطلاع جنگنده های روسی رساند و از آن ها خواست موقعیتِ او را هدف قرار دهند. او متوجه شده بود که تحت محاصرۀ عناصر داعش قرار گرفته است به همین سبب ترجیح داد کشته شود تا این که به دست عناصر داعش بیفتد.

گروه تروریستی داعش، روز جمعه اعلام کرده بود که در درگیری های نزدیک تدمر، پنج نیروی روس کشته شدند که یکی از آن ها مستشار نظامی است.

ارتش سوریه، با پشتیبانی جنگنده های روسیه، روز پنجشنبه، وارد شهر باستانی تدمر شد.

بر اساس اعلام منابع رسمی روسیه، این افسر روس، پنجمین نفر از نیروهای روسیه است که از ابتدای عملیات نظامی روسیه در سوریه کشته شده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*