خانه » داعش » اخبار داعش » ۴۰۰ تروریست داعشی در راه اروپا برای حمله
loading...

۴۰۰ تروریست داعشی در راه اروپا برای حمله

۴۰۰ تروریست داعشی در راه اروپا برای حمله

400 تروریست داعشی در راه اروپا برای حمله

اخبار داعش :بعد از حملات تروریستی داعش در روپا خصوصا پاریس و بروکسل اروپایی ها خطر داعش را بیشتر از قبل احساس میکنند. اکنون خبرهایی از حضور ۴۰۰ تروریست داعشی در راه اروپا برای حمله منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی تکفیری داعش دست کم ۴۰۰ تروریست را برای حمله به اروپا تعلیم داده است.

این حملات شبیه حملات پاریس و بروکسل خواهد بود و هدف از آن وارد کردن بیشترین آسیب و ایجاد بیشترین هرج و مرج در قاره اروپاست.

طبق اطلاعاتی که خبرگزاری آسیوشیتدپرس به آن دست یافته است، این تروریست ها در سوریه ، عراق، لیبی و جمهوری های شوروی سابق آموزش می بینند و بعد از تکمیل دوره آموزشی نیمه خودمختار عمل می کنند و بعد از نفوذ به اروپا حملات خود را طراحی خواهند کرد.

بسیاری از این تروریست ها از میان پنج هزار اروپایی انتخاب شده اند که برای پیوستن به صفوف جهادی ها به سوریه سفر کرده اند.

یک مقام امنیتی می گوید این بار خطر خیلی جدی تر است زیرا در گذشته، داعش تروریست های خود را فقط چند هفته آموزش می داد اما حالا دوره های آموزشی طولانی تر شده و واحدهای ویژه تاسیس شده است. به نظر می رسد هدف فقط کشتن بیشتر نیست بلکه حمله بیشتر است به طوری که دشمن مجبور شود پول و نیروی انسانی بیشتر هزینه کند.

این اطلاعات یک روز پس از حملات تروریستی بروکسل، پایتخت بلژیک مطرح می‌شود که در جریان این انفجارها، دست‌کم ۳۵ تن کشته و صدها تن دیگر مجروح شدند.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص در خبری نوشت: سرویس‌های امنیتی بلژیک و همچنین دیگر نهادهای اطلاعاتی غربی از قبل و به‌طور دقیق هشدارهای اطلاعاتی درباره حملات تروریستی روز سه‌شنبه بروکسل دریافت کرده بودند.

به‌نوشته این نشریه اسرائیلی، سرویس‌های امنیتی فوق با اطمینان بسیار بالایی می‌دانستند حملات تروریستی در آینده‌ای بسیار نزدیک در فرودگاه و احتمالاً در مترو صورت خواهد گرفت.

هاآرتص همچنین می‌افزاید: حمله به متروی بروکسل نیز احتمالاً برای نهادهای اطلاعاتی بلژیک و غرب مشخص بوده و این حمله در شهر رقه یا همان پایتخت خودخوانده گروه تروریستی داعش در سوریه طراحی شده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*