خانه » داعش » اخبار داعش » جلوگیری داعش از بارداری برده های جنسی خود
loading...

جلوگیری داعش از بارداری برده های جنسی خود

جلوگیری داعش از بارداری برده های جنسی خود

جلوگیری داعش از بارداری برده های جنسی خود

اخبار داعش :جنایات بی رحمانه داعش علیه زنان و دختران همچنان ادامه دارد. اعضا داعش برای استفاده بیشتر از برده های جنسی خود آنها را مجبور به مصرف داروهای ضدبارداری می کنند.

به گزارش میهن گرام :روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گزارش داده است، گروه تروریستی داعش، زنان برده جنسی خود را که زنان ایزدی هستند مجبور به مصرف داروهای ضد بارداری به شکل قرص و تزریق و در پاره‌ای مواقع به هر دو شکل می‌کند تا جلوی باردار شدن آنها را گرفته و آنها را در اختیار تعداد هر چه بیشتری از تروریست‌های این گروه قرار دهد.

در این گزارش آمده است: دست کم در یک مورد تروریست‌های داعش یک زن را مجبور به سقط جنین کردند تا او را برای رابطه جنسی در اختیار تروریست‌های بیشتری قرار داده و دیگر زنان باردار را نیز برای سقط جنین تحت فشار قرار دادند.

روزنامه نیویورک تایمز همچنین به نقل از یک پزشک زنان گزارش داد که از مجموع ۷۰۰ زن ایزدی که قربانی تجاوزهای جنسی تروریست‌های داعش شده بودند و به کلینیک تحت حمایت سازمان ملل در عراق رفتند مشخص شده که پنج درصد از آنها در زمان بردگی باردار شدند و به گفته وی این رقم بسیار پایین‌تر از آنچه که انتظار می‌رفت، بوده است.

سازمان ملل و گروه‌های حقوق بشری گروه تروریستی داعش را متهم به ربودن و تجاوز جنسی سیستماتیک علیه هزاران زن و دختر کرده‌اند. داعش بسیاری از این زنان را به عنوان پاداش در اختیار تروریست‌ها قرار داده و یا به عنوان برده جنسی به فروش می‌گذارد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*