خانه » داعش » اخبار داعش » ادامه تجارت داعش از طریق فروش زنان و دختران
loading...

ادامه تجارت داعش از طریق فروش زنان و دختران

ادامه تجارت داعش از طریق فروش زنان و دختران

ادامه تجارت داعش از طریق فروش زنان و دختران

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان و دختران در مناطق مختلف انجام داده است که یکی از آنها گرفتن آنها به عنوان برده و فروش زنان و دختران می باشد.

به گزارش میهن گرام و به نوشته پایگاه خبری روسیا الیوم، آوارگان در اردوگاه های موجود در مرز ترکیه و عراق می گویند، عناصر گروه تروریستی داعش در بازارهای برده فروشی که در مناطق تحت اشغال خود برپا می کنند زنان و دختران عربی و کرد را به قیمت هزار دلار می فروشند.

این منابع افزودند: غالب این زنان و دختران به دو شهر رقه مرکز گروه تروریستی و تکفیری داعش در سوریه و موصل در شمال عراق فرستاده می شوند.
براساس گزارش این منابع، عناصر تروریستی داعش از هیچ وسیله ای برای استمرار تجارت در بازارهای خود فروگذار نیستند.

بنا بر اعلام این منابع، همچنین گروه تروریتس داعش زنان و دختران اسیر را مورد انواع سو استفاده ها قرار می دهند و آنها بارها به اشخاص مختلف فروخته می شوند.
گروه تکفیری تروریستی داعش از ژوئن ۲۰۱۴ با یورش به عراق در فرآیندی مشکوک موصل و سراسر استان نینوای عراق و بخش هایی از پنج استان این کشور را به تصرف خود درآورد و از آن هنگام تاکنون صدها هزار شیعه، کرد، ایزدی، شبک، ترکمن و حتی سنی های منطقه را قتل عام کرده است.

تروریست های داعش، پس از اشغال شهرستان سنجار در غرب شهر موصل و حومه آن در اوت ۲۰۱۴ (مرداد ۱۳۹۳)، شمار زیادی از زنان و مردان ایزدی را به گروگان گرفتند؛ گفته می شود عناصر این گروه تروریستی زنان ایزدی را به عنوان کنیز در بازارها به فروش می رساند.

پیش تر کمیته زنان و کودکان مجلس عراق اعلام کرده بود: گروهک تروریستی – تکفیری داعش از زمان اشغال موصل در تابستان گذشته، یک هزار و۶۰۰ زن ایزدی را ربوده است؛ انتصار الجبوری رییس این کمیته گفته بود که بعضی از این زنان توانسته اند از دست این گروه تروریستی تکفیری فرار کنند.

این گروه تکفیری همچنین زنان بسیاری از اقوام و فرقه های مختلف عراق را به بردگی برده و به فروش رسانده و یا در اختیار نیروهایش با عنوان جهاد نکاح قرار داده است؛ بدعتی که از سوی برخی علمای وهابی سعودی، در قالب فتوا در عراق و سوریه و سایر نقاطی که داعش بر آن سیطره دارد، به اجرا در می آید.
منبع:ایرنا

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*