خانه » داعش » اخبار داعش » اعدام سه جوان توسط گروه تروریستی داعش
loading...

اعدام سه جوان توسط گروه تروریستی داعش

اعدام سه جوان توسط گروه تروریستی داعش

اعدام سه جوان توسط گروه تروریستی داعش

اخبار داعش :بار دیگر اعضا داعش دست به جنایت دیگری زدند و این بار سه جوان را به شکل هولناکی اعدام کردند. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در مناطق مختلف این جنایات را انجام می دهد.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی درکرکوک اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش روز دوشنبه سه جوان عراقی را سربریدند؛ اتهام این جوانان نوشتن شعار بر روی دیوار، پخش اعلامیه علیه ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش و نیز درخواست خروج عناصر تروریستی داعش از شهرستان حویجه واقع در ۵۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک بود.

به نوشته السومریه نیوز، این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت: داعش درحضور تمام هواداران خود در حویجه عملیات سربریدن جوانان عراقی اجرا کرد؛ عناصر داعش سر این سه جوان و اجساد آنها را در یکی از میاددین این شهر آویزان کرد.

عناصر داعش در عین حال درباره هرگونه شعارنویسی توسط اهالی فلوجه علیه داعش یا همکاری با مقام های دولت عراق به مردم هشدارداد.

پس از سقوط موصل به دست داعش، عناصر این گروه تروریستی شهرستان حویجه در استان کرکوک را به کنترل خود درآوردند؛ داعش از طی ماههای گذشته دهها نفر از مردم این شهرستان را اعدام کرده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*