خانه » داعش » اخبار داعش » داعش ۸ تن از اعضای هلندی خود را اعدام کرد
loading...

داعش ۸ تن از اعضای هلندی خود را اعدام کرد

داعش ۸ تن از اعضای هلندی خود را اعدام کرد

داعش 8 تن از اعضای هلندی خود را اعدام کرد

اخبار داعش :معمولا خیلی افرادی که جذب گروه تروریستی داعش می شوند خیلی زود پیشمان شده و تلاش برای فرار از داعش می کنند. این بار ۸ هلندی به انهام تلاش برای فرار اعدام شدند.

به گزارش میهن گرام :گروه موسوم به «رقه در سکوت قتل عام می‌شود» «رقه تذبح بصمت» گزارش داد: گروه تروریستی داعش ۸ نفر از اعضای هلندی خود را به اتهام تلاش برای فرار و ایجاد شکاف و آشوب دسته جمعی در این گروه در شهر «معدان» استان رقه (مرکز این گروه تروریستی در سوریه) اعدام کرد.

«ابو محمد» یکی از مسئولان این گروه ضد داعش در صفحه اجتماعی خود نوشت: گروه تروریستی داعش روز جمعه هشت نفر از اعضای هلندی خود را به اتهام تلاش برای فرار و آشوب در شهر معدان استان رقه اعدام و ۶۵ هلندی را نیز بازداشت کرد.

گروه «رقه در سکوت قتل عام می‌شود» از سال ۲۰۱۴ میلادی در رقه برای ثبت جنایت‌های گروه تروریستی داعش در این شهر پس از اینکه این گروه تروریستی خبرنگاران را منع و آن‌ها را ربود یا اعدام کرد به صورت مخفیانه فعالیت می‌کند.

به گزارش این گروه، اعضای هلندی گروه تروریستی داعش برای خود در رقه یک تجمعی را تشکیل داده‌اند که روابط محکمی با سرکرده‌های داعش در عراق دارند.

همچنین این منبع افزود: اعضای این گروه هلندی به شدت با سرکرده‌های داعش در شهر رقه اختلاف دارند و بار‌ها با یکدیگر درگیر شده‌اند.

سازمان اطلاعات هلند پیش‌تر اعلام کرد که بیش از ۲۰۰ هلندی از جمله ۵۰ زن به صفوف گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه پیوسته‌اند.

سازمان موسوم به دیده‌بان حقوق بشر سوریه نیز در گزارشی اعلام کرده که گروه تروریستی داعش از زمان اشغال سوریه و عراق ۴۲۴ نفر از اعضای خود را به اتهام جاسوسی، تلاش برای فرار و سعی در ایجاد شکاف در این گروه تروریستی اعدام کرده است.

گروه تروریستی تکفیری داعش در طول سال‌های گذشته با حمایت برخی کشورهای عربی و غربی توانسته بخش‌های زیادی از خاک سوریه و عراق را اشغال و هزاران نفر را سربریده و جمعیت زیادی از شهروندان این دو کشور را آواره کرده است.

تکفیری‌های داعش پس از اشغال الرقه در سه سال گذشته، جنایاتی از جمله سربریدن مردم، پرتاب از ساختمان، زنده به گور کردن و آتش زدن آن‌ها انجام داده‌اند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*