خانه » داعش » اخبار داعش » شکارچی سرکرده های داعش در لیبی کیست ؟
loading...

شکارچی سرکرده های داعش در لیبی کیست ؟

شکارچی سرکرده های داعش در لیبی کیست ؟

شکارچی سرکرده های داعش در لیبی کیست ؟

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه ترورییستی داعش توانست به راحتی در لیبی نفوذ کند و داعش در لیبی به خاطر مشکلاتی که این کشور داشت به سرعت رشد کرد. اخیرا اخباری از شکار سرکرده های داعش در لیبی توسط یک تک تیرانداز منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :سه تن از سران گروه تروریستی – تکفیری داعش در لیبی طی ۱۰ روز گذشته توسط یک تک تیرانداز نا‌شناس کشته شده‌اند و هیچ گروه و جناح سیاسی نیز تاکنون مسوولیت این اقدامات را برعهده نگرفته است.

نشریه فرانسوی زبان «لو فیگارو» در این خصوص نوشت: یک تک تیرانداز اسرار آمیز از چند روز پیش به شکار سران داعش در لیبی پرداخته و هر یک از آنان را در مکانی دور از مکان دیگر شکار می‌کند و فقط با گلوله به سر قربانیان، آنان را می‌کشد.

به نوشته نشریه محلی «لیبیا پروسپکت»، این تک تیرانداز نخستین بار ۱۳ ژانویه گذشته «حامد عبدالهادی» یکی از سران سودانی الاصل داعش در لیبی را به قتل رساند.

«ابو محمد الدرناوی» دومین نفر از سران داعش در لیبی بود که ۱۹ ژانویه گذشته توسط این تک تیرانداز اسرار آمیز و نا‌شناس کشته شد. و سرانجام «عبدالله حمد الانصاری» سومین نفر از فرماندهان داعش در لیبی بود که با گلوله این تک تیرانداز به قتل رسید.

به نوشته رسانه‌های محلی، این تک تیرانداز همانند یک جراح در حال از بین بردن غده‌های سرطانی است.

رسانه‌های محلی و شبکه‌های اجتماعی لیبی این تک تیرانداز را با القاب مختلفی مانند «شبح شکارچی» و یا «شکارچی تکفیری‌ها» توصیف می‌کنند.

بر اساس این گزارش، هیچکس تاکنون نتوانسته این تک تیرانداز را شناسایی کند.

لیبی بویژه از یک سال پیش به محل تجمع عناصر تروریستی – تکفیری داعش تبدیل شده و اکنون برخی مناطق این کشور در کنترل این گروه است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*