خانه » داعش » اخبار داعش » غرق کردن ۸ عراقی در قفس توسط داعش
loading...

غرق کردن ۸ عراقی در قفس توسط داعش

غرق کردن ۸ عراقی در قفس توسط داعش

غرق کردن 8 عراقی در قفس توسط داعش

اخبار داعش :تاکنون گروه تروریستی داعش از شیوه های مختلف و هولناکی برای اعدام ها و جنایات خود استفاده کرده اند و این بار اعضا داعش ۸ عراقی در قفس را غرق کردند.

به گزارش میهن گرام :این منبع در گفت وگو با سومریه نیوز خاطرنشان کرد، عناصر داعش هشت غیر نظامی را به اتهام جاسوسی برای دولت عراق با قرار دادن در یک قفس آهنی، در استخر آبی در منطقه الفیصلیه فرو برده و غرق کردند.

گروه تروریستی داعش، پیش از این نیز برای اولین بار در خرداد ماه امسال اعدام قربانیان خود به شیوه قرار دادن در قفس و غرق کردن در آب را به اجرا گذاشته بود. هدف این گروه تروریستی از استفاده از شیوه های وحشتناک و فیلمبرداری و انتشار آن از جمله سوزاندن در آتش، غرق کردن در آب، نشاندن قربانیان در خودرو سواری و سپس انفجار خودرو با گلوله آرپی جی و انفجار و قطع سر و سایر اعضای بدن با گردن بندهای انفجاری، ایجاد وحشت در دل مخالفانش است.

این منبع محلی استان نینوای عراق گفت: عناصر داعش پس از صدور حکم این افراد در دادگاه به اصطلاح شرعی نینوا از عملیات اعدام فیلم برداری کردند.

گروه تروریستی داعش دست پرورده آمریکا و صهیونیسم و دارای دیدگاه وهابی تکفیری است و برخی کشورهای منطقه که در صدد اجرای دستور کارمنطقه ای و بین المللی برای تجزیه منطقه پس از تخریب آن هستند، برای این گروه تبلیغ می کنند.

این گروه تروریستی در ۱۰ ژوئن ۲۰۱۴ بر شهر موصل تسلط یافت، این شهر به دلیل تلاش گروه تروریستی داعش برای تحمیل دیدگاه افراطی خود بر همه ابعاد زندگی مردم، از بحران امنیتی و انسانی شدیدی رنج می برد و حملات هوایی به پایگاههای تروریست ها در این استان ادامه دارد که معمولا هر از گاهی به کشته و زخمی شدن شماری از این عناصر منجر می شود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*