خانه » داعش » اخبار داعش » هشدار الحشد الشعبی به عربستان سعودی
loading...

هشدار الحشد الشعبی به عربستان سعودی

هشدار الحشد الشعبی به عربستان سعودی

هشدار الحشد الشعبی به عربستان سعودی

اخبار داعش :بعد ازز شکست های متوالی داعش و تروریست ها در منطقه حامیان آن ها از جمله عربستان به بهانه حمله به داعش بدون اجازه دولت ها قصد ورود نظامی به سوریه و شاید عراق را دارند.

به گزارش میهن گرام :فرماندهی نظامی الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق، به عربستان سعودی و چند کشوری که در اجرای رزمایشی در مرز عراق حضور داشتند هشدار داد و اعلام کرد: مرزهای عراق برای کسانی که قصد نزدیک شدن به آن را داشته باشند گورستان خواهد شد.

این سازمان در پی انتشار خبر رزمایش نظامی عربستان و چند کشورهای مطیع آل سعود در نزدیکی مرزهای غربی عراق اعلام کرد: پیامی از تمام مجاهدان، انقلابیون و مردم مقاوم عراق به عربستان و سایر کشورها ارسال می کنیم که کشور رافدین (دجله و فرات) گورستان همه کسانی که قصد نزدیکی یا لمس خاک عراق و یا برهم زدن امنیت شهروندان عراق را کنند، خواهد شد.

«احمد الاسدی» سخنگوی بسیج مردمی عراق خطاب به عربستان سعودی گفت: بارها از توطئه های وقیحانه و اقدامات تحریک آمیزتان دردمند شده ایم، لیکن از نزدیکی به مرزهای آتش که گورستان لاشه های کثیف شما خواهد شد هشدار می دهیم همان طور که داعشی های که به عراق فرستاده شدند به هلاکت رساندیم.

لازم به ذکر است آمریکا، عربستان، امرات، مصر، اردن و سودان هفته گذشته رزمایشی را نزدیک مرزهای عراق برگزارکردند که هدف از آن آمادگی برای ورود به خاک عراق به بهانه حمایت از اهل تسنن این کشور اعلام شده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*