خانه » داعش » اخبار داعش » دو حمله انتحاری داعش در عراق
loading...

دو حمله انتحاری داعش در عراق

دو حمله انتحاری داعش در عراق

دو حمله انتحاری داعش در عراق

اخبار داعش : بار دیگر شاهد حملات انتحاری اعضا گروه تروریستی داعش در عراق بودیم.داعش که در عراق از نیروهای این کشور شکست های زیادی را در روزهای اخیر خورده است با حملات انتحاری سعی بر کند کردن پیشروی نیروهای عراقی دارد.

به گزارش میهن گرام :همزمان با تشدید حلقه محاصره و پیشروی های گسترده میدانی نیروهای ارتش و حشدالشعبی عراق در مناطق حاشیه ای شهر فلوجه واقه در استان الانبار غرب عراق، ظهر امروز گروه تروریستی تکفیری داعش دو حمله انتحاری علیه مواضع نظامیان عراقی انجام داد.

بنابر این گزارش، در این عملیات دو تروریست داعشی سوار بر خودروهای زرهی همر خود را در نزدیکی یکی از مواضع نیروهای ارتش عراق در شرق شهر فلوجه منفجر کردند. ساعتی پس از این حمله، پایگاه اطلاع رسانی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت آن را برعهده گرفته و عوامل آن را ابوبلال مغربی و ابوطلحه پاکستانی معرفی کرده است.

هنوز از تلفات و خسارات این حمله گزارشی منتشر نشده است اما منابع میدانی از انهدام هر دو انتحاری با موشک ضد زره خبر داده اند. به دنبال استفاده گسترده داعش از خودروهای بمبگذاری شده، دولت عراق واحدهای نظامی این کشور را به تسلیحات ضد زره پیشرفته مجهز کرده است. استفاده گسترده داعش از عوامل انتحاری نشان دهنده ضعف و تحلیل توان نظامی این گروه مورد حمایت عربستان سعودی و ترکیه در برابر نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق می باشد.

حمله انتحاری داعش

حمله انتحاری داعش

حمله انتحاری داعش

حمله انتحاری داعش

دو حمله انتحاری داعش در عراق

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*