خانه » داعش » اخبار داعش » انفجار تروریستی در زینبیه دمشق توسط داعش
loading...

انفجار تروریستی در زینبیه دمشق توسط داعش

انفجار تروریستی در زینبیه دمشق توسط داعش

انفجار تروریستی در زینبیه دمشق توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش باز هم دست به جنایت دیگری زد و این بار داعش با یک انفجار تروریستی در زینبیه دمشق تعداد زیادی را شهید و زخمی کرد. داعش که در مناطق مختلف سوریه در حال شکست خودرن می باشد روی به انفجارهای تروریستی آورده است.

به گزارش میهن گرام :منابع خبری از وقوع انفجار تروریستی در منطقه زینبیه دمشق خبر داد.

براساس اخبار اولیه، انفجار خودروی بمب گذاری شده در منطقه کوع سودان در نزدیکی محله سیده زینب در حومه دمشق شماری شهید و زخمی برجای گذاشته است.

گفته می شود این انفجار در اثر بمب کار گذاشته شده در یک خودرو بوده است.

بر اساس گزارش های جدید در این حادثه تروریستی ۱۳ نفر شهید و سی نفر زخمی شدند. گفته می شود این حادثه یا به وسیله پرتاب خمپاره و یا با انفجار خورویی بمب گذاری شده، رخ داد. گزارشی دیگر حاکی است ابتدا یک خودرو بمب گذاری شده، منفجر شد و پس از آن فردی انتحاری، خود را منفجر کرد.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفت.

بر اساس خبری که خبرگزاری سانا، خبرگزاری رسمی سوریه ارائه کرده است: در سه حادثه تروریستی در محله “کوع السودان” در منطقه السیده زینب در حومه دمشق ۳۰ نفر به شهادت رسیدند و ۴۰ نیز زخمی شدند.

یک منبع در وزارت کشور اعلام کرد که انفجار اول به وسیله خودرو بمب‌گذاری شده و دو انفجار دیگر زمانی که مردم برای نجات حادثه دیدگان جمع شده بودند، توسط دو عامل انتحاری رخ داده است.

نخست وزیر سوریه انفجارهای تروریستی در منطقه سیده زینب که منجر به شهید و زخمی شدن عده ای از مردم سوریه شد، را محکوم کرد.

خبرگزاری سانا در خبری جدید عنوان کرد: تعداد شهدای این حادثه تروریستی به ۴۵ نفر و مجروحین به ۴۰ نفر افزایش پیدا کرده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*