خانه » داعش » اخبار داعش » دستگیری هفت داعشی در افغانستان +عکس
loading...

دستگیری هفت داعشی در افغانستان +عکس

دستگیری هفت داعشی در افغانستان +عکس

دستگیری هفت داعشی در افغانستان +عکس

اخبار داعش :کشور افغانستان با توجه به مشکلاتی که دارد به مکان مناسبی برا حضور داعش تبدیل شده است. اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش توانستند به سرعت در این کشور رشد کنند و دست به جنایاتی نیز در افغانستان بزنند.

به گزارش میهن گرام :اداره امنیت ملی افغانستان با انتشار بیانیه‌ای از بازداشت ۷ تروریست و کشف یک انبار بزرگ سلاح و مهمات در استان لوگر در جنوب کابل خبر داد.

براساس بیانیه منتشر شده در جریان عملیات نیروهای امنیتی در استان لوگر در جنوب کابل ۷ تروریست دستگیر و یک انبار سلاح و مهمات کشف شد. این انبار متعلق به «محمد علی اماراتی» عضو سابق گروه طالبان است که به داعش پیوسته است.

این بیانیه می‌افزاید که یک تروریست در جریان این عملیات کشته شد.

برپایه بیانیه اداره امنیت ملی افغانستان، در این انبار کلاشینکوف، راکت‌های ۸۲ میلی متری، بمب افکن، راکت‌های «آر پی جی هفت»، خمپاره، می‌ن‌های دست ساز و دیگر تجهیزات نظامی نگهداری می‌شد.

این بیانیه می‌افزاید که همچنین بیش از یکهزار کیلو مواد مخدر و تعدادی اوراق تبلیغاتی از این انبار به دست نیروهای امنیتی افتاد.

برپایه این بیانیه، تروریست‌ها قصد داشتند از این سلاح و مهمات برای حمله به مناطق مختلف استان لوگر که در نزدیکی کابل پایتخت قرار دارد استفاده کنند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*