خانه » داعش » اخبار داعش » جواب دندان شکن نماینده عراقی به وزیر امور خارجه بحرین
loading...

جواب دندان شکن نماینده عراقی به وزیر امور خارجه بحرین

جواب دندان شکن نماینده عراقی به وزیر امور خارجه بحرین

جواب دندان شکن نماینده عراقی به وزیر امور خارجه بحرین

اخبار داعش :بعد از صحبت های وزیر امور خارجه بحرین درباره داعش و نیروهای مردمی عراق یک نماینده پارلمان عراق جواب دندان شکنی به او داد تا دیگر فکر دخالت و اظهار نظر در مورد عراق را نکند.

به گزارش میهن گرام :خانم حنان الفتلاوی نماینده پارلمان و رئیس جنبش اراده عراق به اظهارات خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین واکنش نشان داد. وزیر خارجه بحرین در اظهاراتی گستاخانه نیروهای داوطلب مردمی عراق را که با گروه تروریستی داعش در این کشور می جنگند، تروریست خوانده بود.

سایت مرآۀ البحرین نوشت, وزیر خارجه بحرین همچنین از آیت الله سیستانی خواسته بود که برای انحلال نیروهای داوطلب مردمی عراق فتوا دهد.

الفتلاوی این اظهارات وزیر خارجه بحرین را دخالت در امور داخلی عراق توصیف و تاکید کرد: اگر نیروهای داوطلب مردمی نبودند، چیزی به اسم عراق باقی نمی ماند. اگر آنها نبودند، داعش وارد خانه های شما می شد. این مسئله شما را ناراحت کرده است چون شما آرزو می کردید که عراق بدست داعش بیفتند.

وی خطاب به وزیر خارجه بحرین گفت: تو چه کسی هستی که بخواهی به آیه الله سیستانی توصیه کنی؟

الفتلاوی برای توصیف جثه بسیار بزرگ وزیر امور خارجه بحرین از عبارت توپ گوشت استفاده کرد و گفت: به جای توصیه به مراجع بزرگوار ما، به امور کشورت بپرداز.

الفتلاوی افزود: من به این گستاخ نصیحت می کنم که به جای دخالت در امور داخلی عراق، به امور کشورش بپردازد که حقوق بشر در آن نقض می شود و آزادیها آشکارا سرکوب می شود.

وی خطاب به وزیر امور خارجه بحرین خاطرنشان کرد: به نوع غذای مملو از چربی خودت بپرداز که باعث شده تحرک و درک و فهمت کند شود. تو درجایی نیستی که خواسته باشی به آیت الله سیستانی توصیه کنی . این درایت آیت الله سیستانی است که عراق را متحد نگه داشت و خاکش را حفظ کرد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*