خانه » داعش » اخبار داعش » حمله به سرکردگان خطرناک داعش در الانبار
loading...

حمله به سرکردگان خطرناک داعش در الانبار

حمله به سرکردگان خطرناک داعش در الانبار

حمله به سرکردگان خطرناک داعش در الانبار

اخبار داعش :با پیشروی نیروهای عراقی اعداد زیادی از اعضا داعش خصوصا سرکرده های گروه تروریستی تکفیری داعش به هلاکت رسیدند. این بار نیروهای به محل تجمع سرکردگان داعش حمله کردند که در زیر با هم این خبر را میخوانیم.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، وزارت کشور عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: گروه اطلاعاتی الصقور وابسته به این وزارتخانه به عملیات منحصر بفرد خود و پیگیری دقیق تحرکات داعش ادامه داده و به اطلاعاتی درباره نشست رهبران خطرناک داعش در محله الجماهیر در شهرستان القائم دست یافت. این گروه پس از تکمیل اطلاعات به هماهنگی با فرماندهی عملیات مشترک پرداخت و به این ترتیب جنگنده‌های ما به سمت این منطقه رفته و تجمع رهبران داعش را موشک باران کردند که در نتیجه ۱۱ رهبر داعشی کشته و هفت تن دیگر زخمی شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: از جمله مهمترین کشته شدگان ابودعاء الراوی، والی جدید بغداد، ابوعبدالله القریشی از نزدیکان جنایتکار فراری ابوبکر بغدادی، رهبر داعش، ابوقتاده الجزراوی، مسئول عاملان انتحاری که به تازگی برای تقویت توانایی‌های داعش به اطراف بغداد منتقل شده بود، عمار طالب العیساوی، مسئول داعش در ولایت بغداد و فلوجه، ابو داوود الراوی، یکی از مسئولان انتقال تروریست‌ها به بغداد و فردی به نام ابوفاطمه، مسئول سابق اطلاعاتی داعش در ولایت جنوب هستند.

در بیانیه وزارت کشور عراق آمده است که ابولید العراق، مسئول کل انتقال و تجهیز نیروهای داعش در فلوجه شدیدا زخمی شده است.

نیروهای عراقی اخیرا دست به عملیات‌های جدی و منحصر بفردی علیه داعش زده‌اند و موفق شدند بسیاری از مناطق را از تروریست‌ها پس بگیرند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*