خانه » داعش » اخبار داعش » دلارهای گروه تروریستی داعش در آتش سوخت
loading...

دلارهای گروه تروریستی داعش در آتش سوخت

دلارهای گروه تروریستی داعش در آتش سوخت

دلارهای گروه تروریستی داعش در آتش سوخت

اخبار داعش :یکی از علت های رشد سریع گروه تروریستی تکفیری داعش پول های این گروه بوده است که از راه قاچاق نفت و کارهای دیگر به دست می آورند. طی اخبار شنیده شده یکی از مکان های نگه داری پول داعش نابود شده است.

به گزارش میهن گرام :روز دوشنبه طی حملات هوایی‌ به شهر «موصل» مقر خلافت به اصطلاح اسلامی گروه تروریستی داعش در عراق، یکی از بانک‌های محل نگهداری پول‌های داعش، هدف قرار گرفت و بسیاری از منابع مالی آن در آتش سوخت.

در این حمله هوایی، دو بمب ۹۰۰ کلیویی به این بانک اصابت کرد که در نتیجه آن، چیزی از ساختمان بانک باقی نماند و این ساختمان به طور کامل تخریب شد.

حملات هوایی اخیری که علیه مواضع داعش در سوریه و عراق صورت می‌گیرد، جهتگیری‌های خاصی به خود گرفته‌اند و بیشتر منابع مالی و درآمدی این گروه تروریستی را هدف قرار می‌دهند.

پیش از این در سوریه، جنگنده‌های روسی، ده‌ها تانکر حامل نفت قاچاق این کشور به سوریه را نابود کردند. چراکه داعش با فروش نفت‌هایی که از مناطق شمالی عراق و سوریه استخراج می‌کند، منابع مالیی زیادی به دست می‌آورد.

و اکنون نیز در این حمله هوایی، بانک متعلق به تروریست‌ها در شهر موصل مورد حمله قرار گرفت و چندین میلیون دلار، پول انباشته شده داعش در این بانک، به طور کلی نابود شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*