خانه » داعش » اخبار داعش » نابودی بزرگترین کارگاه ساخت بمب داعش
loading...

نابودی بزرگترین کارگاه ساخت بمب داعش

نابودی بزرگترین کارگاه ساخت بمب داعش

نابودی بزرگترین کارگاه ساخت بمب داعش

اخبار داعش :روزهای سخت گروه تروریستی داعش فرا رسیده است و این گروه تروریستی چه در عراق و سوریه در حال فرار از مناطق مختلف می باشد و خیلی از سرکرده های داعش نیز در روزهای اخیر دستگیر و یا کشته شده اند و اخباری از نابودی بزرگترین کارگاه ساخت بمب داعش نیز منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :طی حمله هوایی جنگنده های عراقی به مواضع داعش در استان صلاح الدین، بزرگ ترین کارگاه تولید بمب های دست ساز داعش، هدف قرار گرفت و نابود شد.

این کارگاه در که جنوب غربی شهر سامراء واقع شده بود، مقادیر زیادی مواد منفجره و انواع راکت ها و موشک های را در خود جای داده بود.

برخی منابع عراقی از وجود بیش از ۲۰۰۰ کیلو (۲ تن) ماده منفجره C4 که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد، در این کارگاه خبر دادند.

منابغ عراقی از این کارگاه به عنوان بزرگ ترین کارگاه تولید بمب و انبار تسلیحات سنگین داعش در عراق یاد کرده اند.

یکی از روش های رایح داعش در کشتار مردم، ایجاد تله های انفجاری و بمب گذاری در مناطق پر رفت و آمد است. به همین جهت تا کنون چندین کارگاه بزرگ تولید این نوع بمب ها در عراق کشف و منهدم شده است که در این میان، این کارگاه، که در نزدیکی شهر سامرا بود، بزرگترین کاگرها محسوب می شد.

همچنین اکنون همچنان با تصرف شهر الرمادی توسط ارتش و سازمان بسیج مردمی عراق، کار پاکسازی این شهر همچنان با کندی انجام می شود و دلیل آن، اقدامات مخرب داعش در ایجاد تله های انفجاری در منازل مردم و دیگر مکان ها است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*